Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Mlodamama1

Zostawienie dziecka po porodzie w szpitalu

Polecane posty

 W skrócie mówiąc.. Jestem zmuszona oddać dziecko do adopcji (od razu po porodzie chce je zostawić w szpitalu). Decyzję już podjęłam. Proszę bez hejtow. Z ojcem dziecka już  IE jestem. Nie będzie podany w papierach . Teraz jestem za L4. Czy po porodzie będę mogła zrezygnować z urlopu macierzyńskiego (czytałam, że minimum 8tyg muszę być na tym zwolnieniu) bez podania nikomu przyczyny? Nie chce nikomu o tym mówić. Jeżeli tak by nie dało rady, to czy będę mogła zwolnić się z pracy w 9 miesiącu ciąży, również bez podania przyczyny? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cashewnut
46 minut temu, Mlodamama1 napisał:

 W skrócie mówiąc.. Jestem zmuszona oddać dziecko do adopcji (od razu po porodzie chce je zostawić w szpitalu). Decyzję już podjęłam. Proszę bez hejtow. Z ojcem dziecka już  IE jestem. Nie będzie podany w papierach . Teraz jestem za L4. Czy po porodzie będę mogła zrezygnować z urlopu macierzyńskiego (czytałam, że minimum 8tyg muszę być na tym zwolnieniu) bez podania nikomu przyczyny? Nie chce nikomu o tym mówić. Jeżeli tak by nie dało rady, to czy będę mogła zwolnić się z pracy w 9 miesiącu ciąży, również bez podania przyczyny? 

Zakladajac ze to nie prowo (choc pewnie jest),

Przeciez musisz jakas historie podac w pracy wspolpracownikom. Najprostsza „historia” bedzie ze dziecko zmarlo przy porodzie.

W tym wypadku, tak jak przy oddaniu dziecka, jak i kazdym innym - nalezy ci sie 8 tygodni macierzynskiego. Czemu chcesz z tego rezygnowac?

Na twoim miejscu znalazlabym jedna zaufana osoba w dziale kadr, ktorej szczerze opisalabym sytuacje - bo jakis papier ze szpitala bedziesz musiala przedstawic.

Ale licz sie z tym, ze prawda i tak na jakims etapie moze wyjsc na jaw. Wiec albo nauczysz sie z tym zyc, ze osoby ci znane „moze wiedza”, albo rozwaz calkowita zmiane zycia - zmiane pracy i wyprowadzke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×