Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
kealia

Infekcja intymna????

Polecane posty

Od 5 dni zmagam się z swędzeniem w strefie intymnej a mianowicie jakby cewka moczowa to była. Swędzenie ma miejsce wokół właśnie cewki moczowej jak i samej cewki.. Nie swędzi mnie pochwa więc to raczej nie infekcja intymna. Brałam globulki Gynoxin ale po nich o wiele bardziej mnie swędziało i ciągle smaruje się Clotrimazolum kremem. Biore też od 3 ddni urofuraginum bo to mogło wziąć się od pęcherza... Zaznaczę, że kilka dni przed wystąpieniem swędzenia miałam jakieś małe bóle pęcherza w wyniku czego bralam 1 tabletkę furaginum a w środę gdy to wystąpiło swędzenie to znowu czułam ból pęcherza a potem kilka h po pracy już doskwierało mi swędzenie.. Najbardziej odczuwam z rana swędzenie lecz po odstawieniu Gynoxim mniej to swędzi ale jednak jest takie uczucie i lekko boli gdy po sikaniu się podcieram.. Ma ktoś sposób jak pozbyć się tego całkowicie? Ginekologa dopiero mam w następnym tygodniu i boję się, że to mi nie przejdzie do tego czasu.. a za kilkanaście dni mam wakacje za granicą i chyba się załamię do tego czasu... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×