Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Mila55

Jak to wygląda z zatrudnieniem przez agencje? Dobrze mysle? Opis niżej

Polecane posty

Mam takie pytanie. Jeżeli składam CV tam przez agencję pracy i oni oddzwaniają to zawsze tak że oni pytają o adres? Pytam bo składam tutaj w moim mieście do takiego zakładu pracy CV już któryś raz. I jak oddzwania ta babka to zawsze dzwoni mówi tam o jaką ofertę chodzi itp czy jestem nadal zainteresowana i na końcu spyta "czy tylko mogłabym spytać o pani adres" sobie zapisze? I to mnie dziwi. Ale powiem dlaczego tak jest. Bo składałam któryś raz i nie zostałam nigdy przyjęta. Jest taka sytuacja że moja znajoma z którą jestem pokłocona kiedyś bardzo chciała wiedzieć jaki mam adres. Niestety jej się udało. Teraz myślę że ona mogła wysłac tam jakiś list czy mail z jakimiś bzdurami na mój temat, abym miała problem aby dostać tą pracę. Czy jest to możliwe czy nie zwrócili by uwagi w takiej agencji na taki np list anonimowy? Bo już nie wiem co robić ale każdego przyjmą tam do pracy. Tym bardziej nie jest wymagane doświadczenie a ja mam problem żeby się dostać. I zastanawia mnie pytanie o ten adres, za każdy raz NA KOŃCU rozmowy i się rozłacza. Wiem głupie pytanie ale nie daje mi to spokoju. Dopiero zaczynam moją przygodę ze tak powiem z pracą. Z góry dzięki za pomoc. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

poszłabym osobiscie rozeznac temat, pogadac w kadrach? jest taka mozliwosc? dowiedziec sie czy faktycznie ktos ci nie podlozyl klod pod nogi.. przykre 😕 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też bym poszła osobiście sprawdzić skoro masz takie obawy i doskonale Cię rozumiem też zawsze ufam swojej intuicji ;) Albo jak nie tak to odpuść sobie całkiem te agencje i szukaj w necie pracy za granicą dużo jest takich stron :) Ja pracę akurat znalazłam na pracawue.pl jak szukałam to tam mieli najwięcej ofert dla osób bez doświadczenia ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziecko we mgle_

Mogą pytać o miejsce zamieszkania bo to agencja pracy tymczasowej i z tego co się orientuję to chyba co miesiąc musisz jechać podpisać do nich umowę więc może chcą wiedzieć czy takie częste jeżdżenie to dla ciebie nie problem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×