Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
weniajest

LWIA zmarszczka miedzy brwiami

Polecane posty

hejko,

mam 30lat i nie mogę tej zmarszczki zniesc, jest bardzo gleboka i mnie postarza. 

PLIS czy któraś z was ma ogarniety temat? 
może poradziłyście sobie z taką zmarszczką sposobami innymi niż botox (ostrzykiwanie sie chemią na razie troche mnie niepokoi), nie wiem, może jakies codzienne masaże, opaski na noc..

nie wiem czego oczekuję, chyba dowodów od normalnych babek (nie marketerek szeptanych) na to ze da sie tego pozbyć,

nawet patrząc na "dowody" gabinetów kosmetycznych trudno mi zaufać i wydać kase, zdjęcia PRZED i PO sa oszukiwane, 
co to za porównanie skoro na jednym kobieta marszczy maksymalnie czoło, a drugie jest inaczej doswietlone... 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, weniajest napisał:

hejko,

mam 30lat i nie mogę tej zmarszczki zniesc, jest bardzo gleboka i mnie postarza. 

PLIS czy któraś z was ma ogarniety temat? 
może poradziłyście sobie z taką zmarszczką sposobami innymi niż botox (ostrzykiwanie sie chemią na razie troche mnie niepokoi), nie wiem, może jakies codzienne masaże, opaski na noc..

nie wiem czego oczekuję, chyba dowodów od normalnych babek (nie marketerek szeptanych) na to ze da sie tego pozbyć,

nawet patrząc na "dowody" gabinetów kosmetycznych trudno mi zaufać i wydać kase, zdjęcia PRZED i PO sa oszukiwane, 
co to za porównanie skoro na jednym kobieta marszczy maksymalnie czoło, a drugie jest inaczej doswietlone... 

 

Takich cudów nie ma że założysz opaskę na noc, albo wymasujesz i skóra magicznie się rozprostuje. To samo drogie kremy, czy suplementy- tym się głębokich zmarszczek nie pozbędziesz.

Ja jestem w twoim wieku i zmarszczek na czole pozbywam się botoksem. Nie ma się czego bać.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×