Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
mvgdv24

POTRZEBUJĘ RADY

Polecane posty

Hej. Od jakiegoś czasu nie mam wcale apetytu. Spożywanie posiłków ograniczyłam do jednego, wczoraj z kolei nie zjadłam nic poza kilkoma ciastkami. Dziś trochę głodu poczułam, więc się przymusiłam, ale zjadłam niewiele. W sobotę zrobiło mi się słabo. Odczuwałam duszność i robiło się ciemno przed oczami, złe samopoczucie ustąpiło kilka minut po zwymiotowaniu. Podobny incydent miałam w lutym, w środę, powtórzył się tydzień później, w piątek. Dziś było wszystko w porządku, nagle mnie po prostu zemdliło i znowu doszło do wymiotów. Straciłam trochę na wadze. Niecały miesiąc temu było jeszcze 51, obecnie ważę jakoś 48kg.

W czerwcu robiłam badania z krwi. Był leciutko zaniżony cukier oraz podwyższone eozynocyty. Lekarz powiedziała, że wszystko jest OK.

Czy powinnam znowu poprosić o badania? Dokładniejsze może, z markerami rakowymi? Odczuwam bóle w różnych częściach ciała, mam tendencje do stanów podgorączkowych, a ostatnio budzę się mokra od potu. (Nie przez upały). 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To w sumie tylko lekarz może stwierdzić coś tak na 100%.

Może zastanów się nad dietą, może tu tkwi problem? Zamiast ciastek zjedz jakąś kanapkę.

Możesz powtórzyć badanie i porównać czy coś się zmieniło. A może to być też problem natury psychicznej. Może przeżywasz jakąś stresującą sytuację?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×