Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
k1tekitty

Problem w zrzuceniu wagi

Polecane posty

Cześć. Ogólnie te pytanie kieruje do osób, które znają się na redukcji i mogą mi pomóc. Otóż od lutego tego roku do czerwca zeszłam z wagi z 54 kg do 46 kg. Od czerwca do teraz waga stoi w miejscu nie ważne co robię (tak dokładniej to wacha się pomiędzy 45.5 kg a 46.5 kg). Mój deficyt dopasowuje sobie patrząc się na to, ile aktywności wykonuje w danym dniu (tak, aby było +/- 350 kcal deficytu), więc spożywam mniej więcej 1300-1600 kcal na deficycie. Próbowałam wejść również na 0 kaloryczne i nic. Teraz staram się dalej być na redukcji i dodałam dużo białka do diety (To również nie pomaga). Mam 14 lat i wzrost 157/158 cm więc waga jest dobra, lecz chciałabym mieć kontrolę nad moją wagą :/ Jeśli ktoś wie co się dzieje z moim ciałem to niech pomoże <3<3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Przy Twoim wzroście waga powinna być w przedziale 46.2 kg - 62.4kg.

Jeżeli uprawiasz spor,t to może Ci być ciężko zrzucić (czego nie powinnaś robić, jesteś na granicy normy) wagę. Rozwijasz mięśnie a one ważą więcej niż tkanka tłuszczowa.

U nastolatków kończy sie proces tworzenia układu hormonalnego. Wyrządzisz sobie krzywdę stosując dietę z za dużą podażą białka. To może być przyczyną wielu poważnych chorób. Dodatkowo jak zjadasz za dużo białka to może sie u Ciebie rozwinąć predyspozycja do nadwagi , (a tego nie chcesz) także nerki nastolatków są bardzo wrażliwe na nadmiar białka, obciążasz też wątrobę.

Podoba mi sie to, ze dbasz o swoją aktywność fizyczną a nie siedzisz i klepiesz w smartfon.

Jednak, nie oczekuj ode mnie  porady jak schudnąć więcej, nie chce miec na sumieniu Twojego zdrowia.

 

 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×