Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Rare.

Antykoncepcja NIE spełnia oczekiwań

Polecane posty

Dziewczyny, proszę was o radę.

Gdy byłam u lekarza w celu zapisania tabletek antykoncepcyjnych, zalecił mi Daylette. Niestety, mimo długiego czasu stosowania, nie spełniły moich oczekiwań. Nie miałam ochoty na zbliżenie, dodatkowo towarzyszył mi świąd i suchość. 

Polecacie jakieś tabletki, po których stosowaniu nie odczuwa się wyżej wymienionych objaw? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Rare. napisał:

Dziewczyny, proszę was o radę.

Gdy byłam u lekarza w celu zapisania tabletek antykoncepcyjnych, zalecił mi Daylette. Niestety, mimo długiego czasu stosowania, nie spełniły moich oczekiwań. Nie miałam ochoty na zbliżenie, dodatkowo towarzyszył mi świąd i suchość. 

Polecacie jakieś tabletki, po których stosowaniu nie odczuwa się wyżej wymienionych objaw? 

Idź do lekarza i niech Ci przepisze inne. Tak to z tabletkami jest, sprawdza się co dziala i metodą prób i błędów szuka się najlepszych. Lekarz o tym nie mówił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

serio metodą prób i błędów? To chyba jakiś szarlatan. Przecież przed dobraniem tabletek wywiad powinien lekarz zrobić, badania laboratoryjne zlecić i wtedy po wynikach dopasować. Każdy tylko by receptę wystawiał i rachunek za wizytę, a dokładnie dopasować to żaden. Skandal! Autorko, jak się źle czujesz, to odstaw i idź do porządnego lekarza. Zawsze możesz zabezpieczać się mechanicznie, np. prezerwatywa, kapturek, diafragma caya, prezerwatywa dla kobiet. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Sylwusia napisał:

serio metodą prób i błędów? To chyba jakiś szarlatan. Przecież przed dobraniem tabletek wywiad powinien lekarz zrobić, badania laboratoryjne zlecić i wtedy po wynikach dopasować. Każdy tylko by receptę wystawiał i rachunek za wizytę, a dokładnie dopasować to żaden. Skandal! Autorko, jak się źle czujesz, to odstaw i idź do porządnego lekarza. Zawsze możesz zabezpieczać się mechanicznie, np. prezerwatywa, kapturek, diafragma caya, prezerwatywa dla kobiet. Powodzenia!

Badania laboratoryjne się robi po to, żeby nie złapać zakrzepicy, a nie po to, żeby dobrać tabletki. Przecież to hormony, a na nie każdy może zareagować inaczej. Więc jak najbardziej, jeżeli jedne tabletki nam nie pasują, to się idzie po inne. Przy czym jeżeli nie ma poważnych objawów, bólu głowy, kończyn, problemów tego typu, to zaleca się odczekać 3 miesiące przed zmianą, bo tyle organizm potrzebuje na przestawienie się na cykl z tabletkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2022 o 18:35, Rare. napisał:

Dziewczyny, proszę was o radę.

Gdy byłam u lekarza w celu zapisania tabletek antykoncepcyjnych, zalecił mi Daylette. Niestety, mimo długiego czasu stosowania, nie spełniły moich oczekiwań. Nie miałam ochoty na zbliżenie, dodatkowo towarzyszył mi świąd i suchość. 

Polecacie jakieś tabletki, po których stosowaniu nie odczuwa się wyżej wymienionych objaw? 

Przede wszystkim idź do dobrego ginekologa, który Ci je odpowiednio dobierze. Po tabletkach nie powinno odczuwać się żadnych nieprzyjemnych skutków ubocznych, ale to tylko wtedy gdy są one dobrze dobrane. Ja biorę Vibin ,ale one są indywidualnie dostosowane pode mnie i nie warto sie tym sugerować. Dla Ciebie mogą okazać sie one złe. Jedyne wyjście: badanie i dobry ginekolog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×