Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
anikuld

brak miesiączki

Polecane posty

Czesc dziewczyny! 😉Pisze tutaj na forum ponieważ zaczęłam Za bardzo stresowac. Mianowicie mam problem dotyczący okresu.
mam regularne okresy i miałam go dostać 25 sierpnia lecz niestety się nie pojawił. Współżyłam z partnerem w sierpniu lecz nie doszło do żadnej wpadki, prezerwatywy były całe, raz robiąc to takzwanym „analem” doszedł we mnie lecz sperma nie dostała się do pochwy. Od razu po tym poszłam się przemyć. Mam objawy przed okresem typu bol brzucha, tkliwe piersi czy dolny ból pleców. Piersi zaczely mnie dopiero boleć w sobote. Zadnych objawów ciąży typu nudności czy wysoka temperatura nie miałam. Może któraś z was tak miała? Czy to możliwe, że przez upały, które panowały w sierpniu okres mógł się spóźnić? lub przez stres? 
Za bardzo się stresuje przez to 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sama piszesz, że sperma nie dostała się do pochwy, więc to nie jest możliwe. oczywiście poza prezerwatywą warto byś wiedziała czy w ogóle taka możliwość istniała - czyli czy były w dni stosunków dni płodne. jak nie umiesz sprawdzać, to możesz używać testera owulacyjnego, np. afrodyta. Bo jeśli w dni seksu nie było dni płodnych to juz kompletnie możesz wykluczyć ciążę. Może jakieś zaburzenia masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, anikuld napisał:

Czesc dziewczyny! 😉Pisze tutaj na forum ponieważ zaczęłam Za bardzo stresowac. Mianowicie mam problem dotyczący okresu.
mam regularne okresy i miałam go dostać 25 sierpnia lecz niestety się nie pojawił. Współżyłam z partnerem w sierpniu lecz nie doszło do żadnej wpadki, prezerwatywy były całe, raz robiąc to takzwanym „analem” doszedł we mnie lecz sperma nie dostała się do pochwy. Od razu po tym poszłam się przemyć. Mam objawy przed okresem typu bol brzucha, tkliwe piersi czy dolny ból pleców. Piersi zaczely mnie dopiero boleć w sobote. Zadnych objawów ciąży typu nudności czy wysoka temperatura nie miałam. Może któraś z was tak miała? Czy to możliwe, że przez upały, które panowały w sierpniu okres mógł się spóźnić? lub przez stres? 
Za bardzo się stresuje przez to 😕

Skoro się stresujesz to czemu nie zrobisz testu ciążowego, żeby ciążę wykluczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×