Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Not_now

Biała zjawa

Polecane posty

Hej, ostatnio siostra obudziła mnie w nocy i gdy otworzyłam oczy zobaczyłam biała postać klęcząca nad jej głową, która patrzyła na mnie. Przez 1-2 min wpatrywałam się w nią po czym zaczęła powoli znikać. Zastanawiam się czy mój umysł się do końca nie wybudził i po prostu byłam w pół śnie, czy coś przyszło nas odwiedzić. Tak jeszcze napiszę, że około miesiąc temu wywoływałyśmy z koleżankami duchy (zachowałyśmy wszystkie środki bezpieczeństwa i nic nie przywołałyśmy). Co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"środków bezpieczeństwa" przy wywoływaniu duchów raczej nie zachowasz... to już samo w sobie wiąże się z jakimś ryzykiem. 

może tak jak mówisz, umysł mógł nie do końca się jeszcze wybudzić, stąd przywidzenie. 

ale wiesz jak to bywa.. lepiej być czujnym 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubię_żelki

Myślę, że nie powinno się bawić w takie rzeczy jak wywoływanie duchów. A to co Ci się przytrafiło masz na swoją własną odpowiedzialność. Nawet jeśli było to tylko przywidzenie, będziesz o tym rozmyślać i będziesz się zastanawiać, czy nie jest to aby skutek waszych wcześniejszych poczynań. Nie do końca rozumiem co masz na myśli pisząc o zachowaniu ostrożności i czy można w ogóle mówić o czymś takim jak ostrożność przy wywoływaniu duchów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×