Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
szawełka

Krem nawilżający

Polecane posty

Mam problem ze suchą skórą. Szukam czegoś naprawdę nawilżającego który pomoże mi zwalczyć ten problem. Jaki krem do skóry suchej polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o krem do twarzy? Jeśli tak to bardzo mogę Ci polecić krem z Herbapol Polana, z niebieskiej serii. Zarówno krem na dzień jak i na noc, aby wspomóc efekt nawilżania polecam także serum olejowe z tej serii. Można je stosować na noc, delikatnie wmasować w skórę. Rano obudzisz się z cudnie gładką i nawilżoną skórą. Kosmetyki są wegańskie, można je zamówić online jak i kupić w drogeriach typu rossman czy hebe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak szukacie dobrego, nawilżającego serum do twarzy polecam moje ulubione serum z  Bielendy z tej linii Hydro Lipidum-  Serum Barierowe Nawilżająco-Kojące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja jakieś 2 tygodnie  temu w Konopnej Farmacji w Poznaniu kupiłam super nawilżający krem do twarzy na bazie organicznego oleju konopnego ... polecam go wypróbować nazywa się : Krem nawilżający do twarzy i ciała Hydro-control 100ml polecam dostaniesz go równiez u nich na sklepie online konopiafarmacja.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×