Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
emti

Jak zmienić swoje życie ?

Polecane posty

Witajcie Kobietki ! :)

Od lat po głowie chodzą mi myśli , myśli o tym jak chciałabym aby wyglądało moje życie 

możliwość pracy i podróżowania ( rodzinnie ) 

aktualnie praca na magazynie -3 zmiany , najniższa krajowa także wyjazdy tylko kilkugodzinne nad jezioro ;)

ale wiecie to nie to , po 10 latach takiej pracy czuję że tracę czas , że jest tyle do zrobienia , zwiedzenia , spróbowania .. tylko no właśnie ta praca i pieniądze .

Zastanawiam się co mogę zrobić aby to życie wyglądało tak jak to sobie wymarzyłam , swobodne , bez budzika o 4 , 9 lub 14 , z poczuciem wolności , z możliwością zwiedzania pięknych miejsc , pokazywania świata dziecku i jednoczesnym zarabianiem  . 

Co mogłabym zrobić np z kwotą 10 tys ( na edukację, szkolenia )  , jak się rozwinąć , jaki kierunek wybrać .

Może macie jakieś pomysły na kierunek kursu , szkolenia(ogólnie jak dobrze zainwestować tą sumę pieniędzy) , może byłyście w podobnym momencie swojego życia i udało wam się spełnić wasze marzenia ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2022 o 13:51, Dan 1908 Teofilów napisał:

Wolny to sobie można być jak się ma kasę i się robi to co chce. Teraz człowiek robi dużo bo musi  , nawet siedzieć w róbcie która ci się nie podoba. 

Pieniądze dają wygodę nie wolność.

Przypomniał mi się cytat

"Bandyci, zboczeńcy, mordercy i tyrani - zastanów się nad ich tak zwanymi przyjemnościami". M. Aureliusz. 

Praca pracą, ważne żebyś pracował z dobrymi ludźmi. Ale to jak w obozie, każdy dba o własny tyłek i szuka czegoś dla siebie. Jeśli wrzucą nie do pieca to masz problem, innych to nie interesuje co się z tobą stanie ważne że nie trafiło na nich.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×