Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
adriannamagdalena

BUKI -wasze doświadczenia

Polecane posty

Hej!

Ukończyłam studia na kierunku chemii. Obecnie nie pracuje w zawodzie, jednak chemia to moja pasja. Zastanawiałam się, co mogłabym zrobić, żeby nadal obcować z chemią. Pomyślałam o korepetycjach. Chemia w końcu jest dosyć problematyczną nauką w szkole. Próbowałam znaleźć klientów na różnych platformach, głównie: OLX czy Facebook. Odzew był marny - większość osób była zainteresowana jedynymi zajęciami, które polegały na rozwiązaniu pracy domowej. Mało osób się do mnie odzywało, a jak ktoś się odzywał, to zazwyczaj mieszkał na drugiej stronie miasta i dojazd zajmował mi 2 godziny (w tą i z powrotem). Znalazłam jednak portal dla korepetytorów - BUKI. 

Zastanawiam się, czy korzystaliście z tego portalu?

Co prawda, nie korzystam jeszcze długo z BUKi, jednak na razie jestem bardzo zadowolona. Lekcje odbywają się cyklicznie, co najważniejsze zdalnie, a uczniowie, których mam aktywnie uczestniczą w zajęciach. Platforma ta jest przejrzysta. Od teraz bez większych problemów znajduje uczniów. Zastanawiam się, jakie Wy macie doświadczenie z tym portalem lub podobnymi? Korzystaliście, co o nich myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×