Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Evel888

Ile dni po owulacji wyszedł Wam pozytywny test ciążowy?

Polecane posty

Jak w temacie. Wg moich obliczeń we środę powinnam mieć okres. Dzis zrobiłam test- wynik negatywny. Niby przystosowany do wczesnego wykrywania ciąży, wiec pewnie wynik prawdziwy, ale jeszcze się łudzę. Jakie są Wasze opinie o testach? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, Evel888 napisał:

Jak w temacie. Wg moich obliczeń we środę powinnam mieć okres. Dzis zrobiłam test- wynik negatywny. Niby przystosowany do wczesnego wykrywania ciąży, wiec pewnie wynik prawdziwy, ale jeszcze się łudzę. Jakie są Wasze opinie o testach? 

Test ciążowy jest wiarygodny 14 dni po stosunku, z którego może być ciąża. Teoretycznie jest to właśnie dzień miesiączki.

Jak się niepokoisz to idź zrób betę. Ja mogę Ci powiedzieć z własnego podwórka, że testy mi wyszły negatywne we wtorek i w środę, a w czwartek zrobiłam betę i wyszła pozytywna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Foko Loko napisał:

Test ciążowy jest wiarygodny 14 dni po stosunku, z którego może być ciąża. Teoretycznie jest to właśnie dzień miesiączki.

Jak się niepokoisz to idź zrób betę. Ja mogę Ci powiedzieć z własnego podwórka, że testy mi wyszły negatywne we wtorek i w środę, a w czwartek zrobiłam betę i wyszła pozytywna.

Dzięki, podniosłas mnie na duchu 🙂 chętnie bym zrobiła betę, ale  w kraju, w którym mieszkam nie można sobie od tak zrobić jakichkolwiek badań- bez skierowania lekarza 🤦‍♀️

Edytowano przez Evel888

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Evel888 napisał:

Dzięki, podniosłas mnie na duchu 🙂 chętnie bym zrobiła betę, ale  w kraju, w którym mieszkam nie można sobie od tak zrobić jakichkolwiek badań- bez skierowania lekarza 🤦‍♀️

Nie ma opcji żeby zapłacić w laboratorium? Lekarz Ci nie da skierowania? Masakra 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Foko Loko napisał:

Nie ma opcji żeby zapłacić w laboratorium? Lekarz Ci nie da skierowania? Masakra 😕

Może i da, ale wcześniej trzeba umówić się na wizytę i będzie decydował… wiem- załamka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Evel888 napisał:

Może i da, ale wcześniej trzeba umówić się na wizytę i będzie decydował… wiem- załamka 

To ja bym poczekała po prostu z tymi testami ciążowymi. Wiem jak to jest jak się bardzo chce, ale spokojnie jak okres nie przyjdzie to po 3-4 dniach zrób i wtedy już jak będzie negatyw to raczej marna szansa na błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Ab_oriente_lux napisał:

Każdy test robiłam najwcześniej 7 -10 dni po terminie miesiączki, która nie wystąpiła.

Ja wiem na 99%, ze owulacja była 18 wrz, wczoraj robiłam test i wyszedł negatywny. Może to za wcześnie po prostu? Choć byl przystosowany do wczesnego wykrywania ciąży. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Evel888 napisał:

Ja wiem na 99%, ze owulacja była 18 wrz, wczoraj robiłam test i wyszedł negatywny. Może to za wcześnie po prostu? Choć byl przystosowany do wczesnego wykrywania ciąży. 

To wykrywanie wczesne jest chwytem reklamowym. 14 dni po potencjalnym zapłodnieniu, nie po owulacji. Poczekaj kilka dni po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Foko Loko napisał:

To wykrywanie wczesne jest chwytem reklamowym. 14 dni po potencjalnym zapłodnieniu, nie po owulacji. Poczekaj kilka dni po prostu.

14 dni po zapłodnieniu czyli 14 dni po owulacji, bo do zapłodnienia jak wiadomo dochodzi w owulację. Parę dni po to już niemozliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Annn2020 napisał:

14 dni po zapłodnieniu czyli 14 dni po owulacji, bo do zapłodnienia jak wiadomo dochodzi w owulację. Parę dni po to już niemozliwe

Do zapłodnienia nie musi dojść w owulację, komórka jajowa wytrzymuje ok. 24h, więc zapłodnienie może być później niż owulacja.

I ja nie napisałam, że może dojść do zapłodnienia kilka dni po, tylko żeby poczekała kilka dni i wtedy zrobiła test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×