Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Leixip

Kupie pokarm swieży - całe Pomorskie

Polecane posty

43 minuty temu, Leixip napisał:

Wiecej informacji na maila leixip@protonmail.com . Pozdrówka. 

Mam dziwne podejrzenia, że w odległości max kilometra masz spożywczak, gdzie możesz zrobić zakupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewnosc w moim podejrzeniu ze odpowiadasz z nudow..a pracy masz duzo, wiec zajmij sie soba- lub tez zainwestuj w siebie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Leixip napisał:

Mam pewnosc w moim podejrzeniu ze odpowiadasz z nudow..a pracy masz duzo, wiec zajmij sie soba- lub tez zainwestuj w siebie. 

To nie ja zakładam głupie tematy 🤷‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Foko Loko napisał:

To nie ja zakładam głupie tematy 🤷‍♀️

Chmm.. za daleko sie zapuszczasz ..go--wno Ci do tego co ludzie za posty pisza.  😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Leixip napisał:

Chmm.. za daleko sie zapuszczasz ..go--wno Ci do tego co ludzie za posty pisza.  😉

Oczywiście 🤷‍♀️ ale jak zakładasz taki temat, to wystawiasz się na różne komentarze. I też goowno Ci do tego jak inni na Twój temat zareagują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Foko Loko napisał:

Oczywiście 🤷‍♀️ ale jak zakładasz taki temat, to wystawiasz się na różne komentarze. I też goowno Ci do tego jak inni na Twój temat zareagują.

Haha.. jestes tepa czy masz problemy psychiczne ? To ze w zyciu Ci nie poszlo to juz wiemy z twoich poprzednich odp na inne posty. Wiec umykaj stad nieudaczniku :classic_laugh:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Leixip napisał:

Haha.. jestes tepa czy masz problemy psychiczne ? To ze w zyciu Ci nie poszlo to juz wiemy z twoich poprzednich odp na inne posty. Wiec umykaj stad nieudaczniku :classic_laugh:

🤦‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy uzytkownicy siłowni zamiast odżywek białkowych, skupuja mleko od matek karmiacych. Dla mnie to nieco obrzydliwe ale malo to dziwakow na swiecie? Jezeli natomiast ktos chce mleka dla swojego dziecka to powinien sie udac do szpitala. Sa bank mleka matczynego. Takie od przypadkowej osoby moze pochodzic np od kogos z aids. Smacznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×