Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kirsche28

Chciałabym porozmawiać z psychologiem lub psychiatrą

Polecane posty

Witajcie, 

Ogólnie rzecz biorąc jestem normalna, nie mam żadnych nałogów ani zboczeń. Jestem po 2 kierunkach studiów, wielu kursach, aktywna sportowo, czasem działam charytatywne. Jestem przed 40 a mam wrażenie jakbym przeszła więcej niż niejeden przez całe życie. Życie raczej mnie skopało - nieudane związki (nie z mojej winy, podobałam się wielu mężczyzmon ale ten, który spodobał się mi okazywał się człowiekiem nieodpowiednim) śmierć bliskich osób (przedwczesna) przycinki od znajomych (że nie mam dzieci a zegar tyka) itp. Praca nie przynosi mi większej satysfakcji bo jest na tyle wykończająca, że często po pracy nie mam siły na nic. Zmienić jej nie mogę bo pozwala mi się utrzymać a nie mogę mieć przerwy na poszukiwanie nowej ze względu na  zobowiązania. Jestem w związku, który nie przynosi mi radości. Mój facet jest dobrym człowiekiem, dba o mnie i stara się jak może mimo to nie jestem z nim szczęśliwa (powodem tego jest jego dziecko z poprzednią partnerką, która stara się utrudnić nam życie). Wydaje mi się, że mogę być DDA. Od dłuższego czasu nic mi się nie chce, nic mnie nie cieszy, mam wrażenie, że przegrałam życie. Wydaje mi się, że nic dobrego już nigdy mnie nie spotka. Ciągle się obawiam, że znowu stanie się coś złego. 

Czy ktoś z Was zechciałby ze mną porozmawiać i zdiagnozować co ze mną nie tak? Chodzi mi o rozmowę z osobę, która ma coś wspólnego z psychologią i która podpowie mi w jakim kierunku powinnam iść. Tu na forum lub w prywatnej rozmowie.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×