Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Uprawiałam stosunek z partnerem 17 sierpnia, były to dni płodne. Partner miał założoną prezerwatywe, oraz nie miał wytrysku, prezerwatywa nie pękła, ani nie miała uszkodzeń. Po trzech tygodniach dostałam regularnej miesiączki, trwała 5 dni (od 6 do 10 września). Od tamtej pory nic, a jest 18 października, brak miesiączki. Dzisiaj wykonałam testy ciążowe. Wyszły dwa różne wyniki (pozytywny i negatywny). Czy mogę być w ciąży? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Dariaawe napisał:

Uprawiałam stosunek z partnerem 17 sierpnia, były to dni płodne. Partner miał założoną prezerwatywe, oraz nie miał wytrysku, prezerwatywa nie pękła, ani nie miała uszkodzeń. Po trzech tygodniach dostałam regularnej miesiączki, trwała 5 dni (od 6 do 10 września). Od tamtej pory nic, a jest 18 października, brak miesiączki. Dzisiaj wykonałam testy ciążowe. Wyszły dwa różne wyniki (pozytywny i negatywny). Czy mogę być w ciąży? 

Idź na wizytę do ginekologa, niech Ci zrobi USG.

Gdybyś zaszła w ciążę wtedy, byłabyś w 9 tygodniu. Miałabyś już objawy ciąży, mdłości, nabranie wody, jak jesteś szczupła to już leciutko wystający brzuch. Ginekolog już będzie widział wszystko na USG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×