Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
gustyniak12

Jakie polecacie skuteczne naturalne sposoby na odchudzanie?

Polecane posty

jak w temacie - jakie polecacie skuteczne naturalne  sposoby na odchudzanie?

Osobiście  stosowałam już wiele suplementów niby które miały sprawić że w miesiąc schudnę 10 kg głupio w to wierzyłam przyznam .... sporo kasy wydane i nie pomogło. Jakiś czas temu byłam u nas w Poznaniu w centrum nie opodał św, Marcina na ul Ratajczaka jest sklep konopny konopna farmacja.  zaszłam tam i kupiłam dwie rzeczy yerba mate z konopiami i Muscle Care Green Tea  wszystko kosztowało nie całe 50 zł . Yerbe piłam 6 razy dziennie kapsułkę stosowałam jedna na dzień. W miesiąc może nie schudłam 10 kg , ale 3 kilo ze mnie zeszło więc jakie wy macie sposoby aby  naturalnie  gubić z wagę bez całej tej chemii i tych  drogich suplementów  co nam obiecują w miesiąc idealna wagę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewno klasyka, czyli regularne posiłki. Nie najadać się mocno tylko do pierwszego uczucia sytości. 

Jeść wszystkie niskokaloryczne produkty, które mają w sobie nieco większa ilość białka. Jeśli nie ma przeciwskazań to np. chudy ser biały, skyry, chude mięso, straczki (super sycące i niskokaloryczne), komosa ryżowa, płatki owsiane, płatki orkiszowe itp.

Z tłuszczy jajka, oliwy z oliwek i inne roślinne w małych ilościach orzechy, avocado. 

 

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2022 o 09:32, gustyniak12 napisał:

jak w temacie - jakie polecacie skuteczne naturalne  sposoby na odchudzanie?

Osobiście  stosowałam już wiele suplementów niby które miały sprawić że w miesiąc schudnę 10 kg głupio w to wierzyłam przyznam .... sporo kasy wydane i nie pomogło. Jakiś czas temu byłam u nas w Poznaniu w centrum nie opodał św, Marcina na ul Ratajczaka jest sklep konopny konopna farmacja.  zaszłam tam i kupiłam dwie rzeczy yerba mate z konopiami i Muscle Care Green Tea  wszystko kosztowało nie całe 50 zł . Yerbe piłam 6 razy dziennie kapsułkę stosowałam jedna na dzień. W miesiąc może nie schudłam 10 kg , ale 3 kilo ze mnie zeszło więc jakie wy macie sposoby aby  naturalnie  gubić z wagę bez całej tej chemii i tych  drogich suplementów  co nam obiecują w miesiąc idealna wagę ?

Deficyt kaloryczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×