Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
choracy.motyka

Problem z wypróżnianiem się sąsiadów

Polecane posty

No właśnie, u moich sąsiadów od prawie dwóch tygodni trwa remont, w tym remontują oni łazienkę. Poprosili nas o możliwość korzystania z naszej przez ten czas i zgodziliśmy się. Jednak to co po sobie pozostawiają spędza nam sen z powiek. Po wyróżnieniach niektórych z członków tej rodziny (a jest ich 6 osób) pozostają ślady ich kupy w muszli, a dwa razy zatkał się nawet odpływ. Do zakupu papieru też się nie poczuwają. Ponadto gdy korzystają z wanny to wszystko dookoła po nich jest pozalewane, a w odpływie kłaki. Na domiar złego ich robotnikom praca idzie jak krew z nosa i końca nie widać. Co byście zrobili, mamy już tego dość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem kazać im wyperidalać, ale żona mnie powstrzymała, bo sąsiad jest mechanikiem i jak trzeba coś ogarnąć w naszych autach to robi po kosztach. Ale chyba w końcu tak zrobię, on nawet nie potrafi trafić z fujary do muszli, tylko wszędzie ponaszczywane. Podejrzewam też, że ukradli mi żarówkę z łazienki, a konkretnie podmienili, bo wymieniałem miesiąc temu, a dzisiaj nagle spalona. Może spróbuję porozmawiać z ich córką, ona studiuje i jako jedyna jest ogarnięta i zachowuje czystość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×