Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
ola151

Paulina Kuczyńska- co o niej sądzicie

Polecane posty

Cały jej świat kończy się na jej chłopaku i pokazywanie tego w necie. Trochę samodzielności, bo co będzie jak będzie musiała sobie kiedyś sobie radzić sama. Mówię tu teraz o wszystkich kobietach, dziewczyny nie liczcie tak w 100 procentach tylko na tego partnera, bo w życiu różnie bywa. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawno mnie tu nie było, jest taka nudna, ze nawet nie ma czego komentować 😂 Myslalam, ze w ciemnych włosach jej będzie lepiej, ale obstawiam, ze wróci do blondu szybciutko. Biedny Dan taki zarobiony, ze już mu się zakola robią, będzie trip do istanbulu za rok na przeszczep włosów jak nic 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten kanał kojarzy mi się z innym kanałem na YT o którym pisali pt. "Housewhife in Dubai". Tu też jest housewhife tylko, że w wersji angielskiej.

Edytowano przez ola151

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2023 o 14:03, ola151 napisał:

Ten kanał kojarzy mi się z innym kanałem na YT o którym pisali pt. "Housewhife in Dubai". Tu też jest housewhife tylko, że w wersji angielskiej.

Az chyba spojrze co to za kanal bo brzmi zacnie na odmóżdzenie hehe 🤣

Powiem Wam ze mega mnie dziwi jaka ona jest "zajeta", serio tez bym chciala miec takie zycie 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Paulina K. ma niby 48 tys. subskrybentów, a jej filmy mają średnio ok.od 3 do 5 czasami 6 tys wyświetleń. Jak to możliwe, że tyle niby subskrybuje a nie ogląda. Na YouTube też można sobie kupić subskrybuje jak na Istagramie followersów.  Ponoć kupowanie sobie tego jest bardzo popularne, tak jak np  Natalia Janoszek czy ta Caroline Dniepierski czy jak tam jej, wg followers 2 najpopularniejsza influ w Polsce po Lewandowskim, ale nikt jej nie zna. 😉😉

Paulina często powtarza subskrybujcie mój kanał, bo wiem że wiele z was ogląda a nie subskrybuje. Ale jak??  😉😉

Edytowano przez ola151

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ona tak pieje, że w końcu będę miała 50 tys. subskrypcji, a film obejrzy 5 tys.osob, w tym może ona sama i jej rodzina już w to nie wnikam kto. 😉😉

Oszustwo widać na km.

Edytowano przez ola151

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2023 o 17:32, ola151 napisał:

Ona tak pieje, że w końcu będę miała 50 tys. subskrypcji, a film obejrzy 5 tys.osob, w tym może ona sama i jej rodzina już w to nie wnikam kto. 😉😉

Oszustwo widać na km.

Ja mysley ze duzo ogladniec to ona sama moze nabijac, tak samo jak jej rodzina 🙈

Poza tym nie oszukujmy sie, Ona sie troche zagubila w tym wszystkim. Mowi o pasji, ze yt itp to jej praca/pasja a ledwo co nagrywa... To mowi samo za siebie.

D. robi teraz pudelka dla siebie i kilka z "resztek" jest pewnie dla niej - kurde moglaby nagrac jak to przygotowywuja itp, mysle ze bylby to ciekawy temat, ale po co? 😅 Za duzo zachodu pewnie haha

Dodatkowo, pewnie z tych swoich "konsultacji" wyciagnie wiecej niz z yt - tylko czekac jak znowu kolejna promka bedzie na nie, bo nie chce mi sie wierzyc ze ktos zaplaci jej tyle kasy za dobranie ubran 🤣 poza tym, jakie ona kursy skonczyla, co w tym kierunku robila? Gadala ze tyle czasu sie szkolila, a ja nawet jednego certifikatu nie widze lol mysle ze to wszystko mega sciema jest! 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Włosy zdecydowanie na plus, szminka, opalenizna i outfity dalej circa 2005😂😭 Najlepsze są reelsy keep/return - najtańsze bluzki basic z zary w różnych kolorach, naprawdę trudny wybór i mega odkrywcze stylowki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 4.08.2023 o 22:00, peppermint napisał:

Włosy zdecydowanie na plus, szminka, opalenizna i outfity dalej circa 2005😂😭 Najlepsze są reelsy keep/return - najtańsze bluzki basic z zary w różnych kolorach, naprawdę trudny wybór i mega odkrywcze stylowki!

Dlatego ja powiedzialam, mam takie jakies wrazenie, ze nie wiem czy ona jakiekolwiek kursy skonczyla... Bo jakby to bylo bog wie co, to by sie chwalila pewnie. A tak to te jej stylizacje to nie jest nic odkrywczego 🙄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 6.08.2023 o 09:21, mala_sara33 napisał:

Dlatego ja powiedzialam, mam takie jakies wrazenie, ze nie wiem czy ona jakiekolwiek kursy skonczyla... Bo jakby to bylo bog wie co, to by sie chwalila pewnie. A tak to te jej stylizacje to nie jest nic odkrywczego 🙄

Jakoś nie chce mi się wierzyć, że ktoś niby kupuje  w necie te jej porady stylistki. Ona nic o tym nie mówiła wcześniej na temat, że interesuje się modą. Doradzanie krojów do sylwetk, analiza kolorystycznai, trendy w modzie itd.... nie ma nic na tym kanale. Na jakiej podstawie ktoś by miał ją zatrudnic jako stylistkę? Inne dziewczyny, które się tym zajmują robią ogrom filmów na  temat mody.

To, że ona tak to przedstawia, że takie zainteresowanie jej osobą, że tyle chętnych- to ściema, w necie dużo rzeczy można podkoloryzować.  Z tymi lajkami, kupowanymi subskrycjami, followersami, komentarzami. Pisałam już o tym wcześniej, że ktoś kto się chwali 49 tys subskrypcjami, a ma 5 tys wyświetleń , to od razu wygląda podejrzanie. 

Edytowano przez ola151

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy Kuczi wie co to jest collaboration? 😂 pewnie nie, tak samo jak nie potrafi napisać „campaign” 😂

Wysłali ci paczkę PR z trzema ciuchami, collaboration 🙈😂 jesteś po prostu częścią influencer program do którego zapraszają do dołączenia na ich stronie 😂

 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 8.09.2023 o 19:33, peppermint napisał:

Czy Kuczi wie co to jest collaboration? 😂 pewnie nie, tak samo jak nie potrafi napisać „campaign” 😂

Wysłali ci paczkę PR z trzema ciuchami, collaboration 🙈😂 jesteś po prostu częścią influencer program do którego zapraszają do dołączenia na ich stronie 😂

 

Ale przeciez ona zachowuje sie tak jakby sama kardaszianka sie do niej odezwala 🤣 beka roku hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest owiane tajemnicą, nie rozumiem tego inne stylistki na yt oficjalnie mówią jakie są ceny, ceny kursów,  pomocy jako stylistki czy analizy kolorystycznej. Na pytania  o szczegóły stylistki na ista nie odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ma z nią kontakt, może się wypowiedzieć na temat stylizacji? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 6.10.2023 o 21:58, ola151 napisał:

Czy ktoś ma z nią kontakt, może się wypowiedzieć na temat stylizacji? 

Przeciez otwarcie pokazywala na insta jakie ma stawki, nie rozumiem o co te pytania 😅🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2023 o 20:13, mala_sara33 napisał:

Przeciez otwarcie pokazywala na insta jakie ma stawki, nie rozumiem o co te pytania 😅🤔

Nie śledziłam jej Instagrama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2023 o 14:29, ola151 napisał:

Teraz nic tam nie widziałam.

Ma chyba nawet w zakladce o jej bussinesie info jak dobrze pamietam.

 

Poza tym, po raz kolejny uwielbiam jak ona kupila Danowi rzeczy za 300-400£ gdzie on jej dobre 2k wydal 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2023 o 17:58, .Lustro. napisał:

Wpierw oglądać by potem jojczyć, że się widziało i się nie odwidzi..  Jakby kto kazał i powieki na zapałki.👀😄

No właśnie. A czego ciekawego dowiedzieliście się na tym kanale, zobaczyliście? Nic co pokazuje w tej Anglii nie należy do niej. Nigdy nie pracowała w Anglii. Ta praca z domu tej stylistki to lipa. 

Edytowano przez ola151

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nikt jeszcze w Anglii nie kupił domu, czy samochodu z kanału 5 tys.wyświetleń po polsku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nikt jeszcze w Anglii nie kupił domu, czy samochodu z kanału 5 tys.wyświetleń po polsku. 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2023 o 17:30, ola151 napisał:

Nikt jeszcze w Anglii nie kupił domu, czy samochodu z kanału 5 tys.wyświetleń po polsku. 

Jak widac ona kupila 🤣 

Tzn jej facet kupil, ale przeciez to tylko szczegol 🤣

Ja to sie zastanawiam, co ona  w sumie robi calymi dniami... Ani insta ani yt troche tylko jest. A jej business tez watpie zeby tyle czasu zabieral 🤔

Pewnie siedzi i sprzata 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2023 o 17:30, ola151 napisał:

Nikt jeszcze w Anglii nie kupił domu, czy samochodu z kanału 5 tys.wyświetleń po polsku. 

Jak widac ona kupila 🤣 

Tzn jej facet kupil, ale przeciez to tylko szczegol 🤣

Ja to sie zastanawiam, co ona  w sumie robi calymi dniami... Ani insta ani yt troche tylko jest. A jej business tez watpie zeby tyle czasu zabieral 🤔

Pewnie siedzi i sprzata 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Nasz dom", " nasz nowy samochód" Kuczi komu ty to wmawiasz? Jak się związek rozpadnie to współczuję, a nawet jeśli,  to są też intercyzy.... Nie wmawiaj tego naiwnym 15-latkom, bo to poprostu nieetyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2023 o 15:46, ola151 napisał:

"Nasz dom", " nasz nowy samochód" Kuczi komu ty to wmawiasz? Jak się związek rozpadnie to współczuję, a nawet jeśli,  to są też intercyzy.... Nie wmawiaj tego naiwnym 15-latkom, bo to poprostu nieetyczne.

Teraz taka moda chyba ze lepiej "wybic" sie albo przyjsc na gotowe do swojego faceta niz samemu cos zrobic.

Po co Ona ma sie przemeczac? 😅 A wychodzi na to, ze Danowi tez pasuje taki uklad. 

Ja najbardziej jestem zaskoczona, ze jeszcze nie zaczeli planowac slubu 🤔 to juz sa 2 lata jak zareczyny byly 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×