Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość gościem

Uzależnienie od gier

Polecane posty

Witam wszystkich . Może mi pomożecie bo ja nie wiem co zrobic.  Jestem zamężna i miesiąc temu urodziłam córeczkę jako skrajny wcześniak problem jest w tym że mój mąż od pewnego czasu nie interesuje się mną ani córką która obecnie leży w szpitalu woli grać w gry komputerowe. Jego dzień wygląda tak najpierw praca do od 6:00 do 16:00 wraca zje wykompię się poleży chwilę i chce jechać do drugiego domu ponieważ tam ma komputer zaprasza znajomych i siedzi gra wraca o 23 czasem mi się zdarzy wcześniej wtedy ja śpię i tak jest przez cały tydzień mówi że weekend jest dla mnie. Ja już nie mam siły chciałam nam znaleźć jakieś hobby wspólne żebyśmy razem czas spędzali to powiedziała żebym się nauczyła grać w CS albo w LoL i wtedy będziemy razem spędzać czas albo żebym z nim pojechała on będzie grał a ja się mam patrzeć brak słów nie wiem co zrobić czy to już podchodzi od uzależnienie czy on nie chce ze mną spędzać czasu nie rozumiem go próbowałam rozmawiać ale mówi że on nie jest uzależniony i jest wszystko ok doradźcie co ja mam zrobić jakie kroki podjąc... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×