Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Witam, jakieś 3 tygodnie temu skróciłem włosy łonowe, nie jakoś dużo około 1-1,5cm max, od tego czasu włosy strasznie kłują i dosyć utrudniają codziennie funkcjonowanie, trochę już się tym stresuję, więc mam pytanie dlaczego one tak kłują? Czy włosy wrócą do normalnego stanu i nie będą kuły? Od razu mówię, że nie chce się tam golić, mam zbyt wrażliwa skórę jak widać i po prostu bym się zadrapał, troszkę się boję, bo to już 3 tydzień, proszę o poważne podejście, bo jednak to taka wstydliwa sprawa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anthony_Arkwright

Kiedy odrosną to nie będą kłuły. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anthony_Arkwright

Kiedy urosną do pewnego rozmiaru to wtedy nie kłują. Goliłeś się tam już wcześniej, czy to dopiero pierwszy raz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ja nawet się nie goliłem, tylko podciąłem je nożyczkami, może z dwa lata temu raz spróbowałem, ale ból był taki, że na zero już nie próbuje, chciałem spróbować jak to będzie, gdy je podetne tak z 1-1,5 cm, no i niestety też kłują, mam dosyć twarde te włosy w tych okolicach 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może to być dłuższy problem chodzi o włosy pod pachami. Używałem różnych srodkow anytypespirantow po po skroceniu już nie mam możliwości używać tego typu anytypespirantow strasznie mnie swędzi i wogol zaognione 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, ilan napisał:

Może to być dłuższy problem chodzi o włosy pod pachami. Używałem różnych srodkow anytypespirantow po po skroceniu już nie mam możliwości używać tego typu anytypespirantow strasznie mnie swędzi i wogol zaognione 

Bo się podrażniło. Tak bywa jak skóra jest nieprzyzwyczajona do golenia. Musisz poczekać, aż się zagoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×