Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Hanka1234

Puste słowa

Polecane posty

Mój mąż zawsze pił dużo piwa , 5 dni w tygodniu po 3 browarki. Niedawno zrobiłam awanturę chciałam odejść, obiecał przysięgał że już nie będzie. Wytrzymal dwa tygodnie... Fakt ograniczył picie do ilości dni, ale ja chciałam żeby już wogole tego nie robił z wyjątkiem sobót ( jedynie wtedy mógłby się napić) .. Zaufałam mu a jak zwykle okazały się to tylko puste słowa... Wiedział że obrzydza mnie gdy jest pod wpływem piwa... Odejść? Czy to już problem alkoholowy? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2022 o 17:47, Hanka1234 napisał:

Wiedział że obrzydza mnie gdy jest pod wpływem piwa... Odejść? Czy to już problem alkoholowy? 

Sama sobie odpowiedziałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2022 o 17:47, Hanka1234 napisał:

Mój mąż zawsze pił dużo piwa , 5 dni w tygodniu po 3 browarki. Niedawno zrobiłam awanturę chciałam odejść, obiecał przysięgał że już nie będzie. Wytrzymal dwa tygodnie... Fakt ograniczył picie do ilości dni, ale ja chciałam żeby już wogole tego nie robił z wyjątkiem sobót ( jedynie wtedy mógłby się napić) .. Zaufałam mu a jak zwykle okazały się to tylko puste słowa... Wiedział że obrzydza mnie gdy jest pod wpływem piwa... Odejść? Czy to już problem alkoholowy? 

Jest świetna książka pt "Koniec współuzależnienia", którą szczerze polecam. Można też ją sobie posłuchać na yt 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×