Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Zaczęło się w sumie niewinnie. Od ucisku głowy i napiętych oczu po inne objawy: Duszności, bóle serca, szybkie bicie serca przy małej aktywności fizycznej skurcze serca, trudności w połykaniu, napięta szyja, mocniejsze odczuwanie zapachów. Niektóre objawy złagodniały a zostały te które były od początku czyli: głowa,oczy i serce .Ogólnie mam skoliozę, krótkowzroczność. Najgosze jest to że przepisuje sobie wiele chorób a nie wykonałam jeszcze wszystkich badań. Podejrzewałam już u siebie ciężką chorobę płuc, serca, guza mózgu, choroby mięśni, choroby tarczycy. Obwiniam też tryb życia, długie korzystanie z smartfona a szczególnie grę, że od tego mogłam uszkodzić mózg itp. lub nieprawidłowe ćwiczenia które mogły całkiem uszkodzić kregosłup. Ciągle mówię o chorobach, staram się znaleźć rozwiązanie w internecie ale niestety wszystkie opisane objawy pasują do różnych chorób. To powoduje że płacze, przejmuje się i myślę że mi się pogorszy lub stracę życie. Co mam zrobić żeby się uspokoić między czekaniem na kolejne wizyty u lekarzy? Mam już szczerze dość. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×