Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
CiociaSamoDobro

Włosomaniaczki v5

Polecane posty

No właśnie, ciekawe czemu padł poprzedni wątek

Jeżeli chodzi o nowości z Anwen, to serum silikonowe mnie kusi, ale zużyję to co mam najpierw. A produkty hejo w ogóle mnie nie interesują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2022 o 07:21, Sok z żuka napisał:

A jednak działa poprzedni wątek 😅

Haha, wlasnie tez przed chwilą się zorientowałam, że działa. Co to za czary. Będzie na zapas xd

Edytowano przez CiociaSamoDobro
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy aby przypadkiem poprzedni wątek nie padł na dobre? Nie wyświetla mi się.

Chciałam Was spytać co sądzicie o tym, że Emilka w swoim sklepie wydała ebook trycholog Justyny. Ja Justynę śledzę, bardzo lubię, jej wiedza mi naprawdę w wielu kwestiach pomogła, ale ta cena 69 zł za 69 stron ebooka zbiła mnie z tropu. Ja wiem, że ulubionego twórcę warto wspierać, ale mam w sobie jednak cebulę i nie dam tyle za tak krótkiego ebooka. Jeszcze gdyby to była cena za papierową wersję - to możliwe, że bym to przemyślala i się na taką książkę pokusiła.

Ciekawe czy będzie kiedyś promocja na ten ebook. Bardzo interesuje mnie jeden temat poruszony w tym ebooku - i wiem, że nie powinnam o tym głośno mówić, ale zastanawiam się czy nie poszukam kogoś drugiego chętnego do kupienia tego ebooka chociaż na pół. Zdaję sobie sprawę, że zaraz mój komentarz trafi na stories Justyny i Emilki - dziewczyny jeśli to czytacie pozdrawiam Was, nie hejtuję. Szczerze, po prostu nie stać mnie na dzień dzisiejszy by wydać te 69 zł dla jednego jedynego tematu jaki mnie najbardziej interesuje z całego ebooka. Chętnie zaczekam na większą promocję. Lub na kogoś kto ze mną tego ebooka kupiłby na pół. 🤷

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Czukakabra napisał:

Czy aby przypadkiem poprzedni wątek nie padł na dobre? Nie wyświetla mi się.

Mi też nie 😞

16 godzin temu, Czukakabra napisał:

Chciałam Was spytać co sądzicie o tym, że Emilka w swoim sklepie wydała ebook trycholog Justyny. Ja Justynę śledzę, bardzo lubię, jej wiedza mi naprawdę w wielu kwestiach pomogła, ale ta cena 69 zł za 69 stron ebooka zbiła mnie z tropu. Ja wiem, że ulubionego twórcę warto wspierać, ale mam w sobie jednak cebulę i nie dam tyle za tak krótkiego ebooka. Jeszcze gdyby to była cena za papierową wersję - to możliwe, że bym to przemyślala i się na taką książkę pokusiła.

Myślę, ze spoko pomysł że pojawia się też w innych źródłach, bo pewnie jest dopracowany merytorycznie i zawsze to większy zasięg 😄 ale osobiście też nie za bardzo mnie stać na taki wydatek...

Wiecie co się dzieje z Murkim z htc i dlaczego ciągle jest niedostępny? 😞  Nigdzie go nie ma.. Widziałam że dziewczyny na instagramie polecają szampon z Back to comfort ten trychologiczny. Stosowałyście może? Jeśli działa jak Murky to biorę w ciemno 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ada Biarda powróciła na Instagrama i opisuje swoje przeżycia. 
I planuje coś z Cześką, czyli nasze przypuszczenia z niedalekiej przeszłości były niebezpodstawne 😂 Biarda ma potężne parcie na szkło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 7.02.2023 o 22:57, CiociaSamoDobro napisał:

Ada Biarda powróciła na Instagrama i opisuje swoje przeżycia. 
I planuje coś z Cześką, czyli nasze przypuszczenia z niedalekiej przeszłości były niebezpodstawne 😂 Biarda ma potężne parcie na szkło

Co tam Biarda😉 widziałyście jakie są obniżki HTC w Pigmencie? Czyżby boom minął i sprzedają po kosztach, żeby się nie przeterminowany? a jeszcze rok temu zarzekali się, że nie będzie promocji na kosmetyki HTC 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 7.02.2023 o 22:57, CiociaSamoDobro napisał:

Ada Biarda powróciła na Instagrama i opisuje swoje przeżycia. 
I planuje coś z Cześką, czyli nasze przypuszczenia z niedalekiej przeszłości były niebezpodstawne 😂 Biarda ma potężne parcie na szkło

chyba wczoraj napisała coś w stylu że robi coś tam żebyśmy na kafe mogły analizować jej jakieś zachowanie. no dla mnie zabrzmiało jakbyśmy tu ciągle o tym pisały a jakoś nie kojarzę żeby ktoś o tym wspominał tutaj, pozdro Ada i zdrówka dużo :*. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2023 o 17:34, ruda66 napisał:

chyba wczoraj napisała coś w stylu że robi coś tam żebyśmy na kafe mogły analizować jej jakieś zachowanie. no dla mnie zabrzmiało jakbyśmy tu ciągle o tym pisały a jakoś nie kojarzę żeby ktoś o tym wspominał tutaj, pozdro Ada i zdrówka dużo :*. 

Wiadomo, że im więcej o niej na kafe to tym większy ruch u niej na koncie. Nie ma co jej robić wyświetleń dodatkowych chyba 😅

Jak tam dziewczyny Wasza pielęgnacja? Jakieś nowe perełki kosmetyczne? Ja na nowo zakochałam się w barwie jajecznej 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Ladystrawberry napisał:

A ja kupilam odzywke elsece dream long i szczerze? Dla mnie sztos XD

O, ja się zastanawiałam nad wodą 8sec z tej serii. A nad odżywka to się może pochylę na jakiejś promce 😁 W ogóle widziałam, że w Hebe jest seria z elseve Bond repair, która jest inspirowana olaplex- też może być ciekawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czesć  dziewczyny miałam bardzo duży problem, włosy leciały mi garściami. Od kilku tygodni  stosuję peodukty które Mnie polecla  fryzjerka która cierpi na niedoczynność tarczycy ... kazała suplementować    siarkę organiczną ponieważ Siarka wpływa na wzrost włosów, przyspieszając go, jednocześnie hamując ich nadmierne wypadanie oraz  szampon konopny z biotyną i ekstraktem skrzypu polnego od Pharmazis i wysłała po niego do Konopnej Farmacji u nas w Poznaniu tam też dostałam ta siarke bez dodatków chemiczych które moga nam zaszkodzić  !!  Poszukacie ich sklep bez problemu w sieci jak nie szukacie tych produktów u siebie w miescie . Szampon bogaty jest w niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe, witaminy A, B1, B2, B6, C i E, kwas fitynowy, D-pantenol i prowitaminę B5, przeznaczony do zapobiegania nadmiernemu wypadaniu włosów. Szampon przyspieszył wzrost włosów! włosy zaczeły mi szybciej rosnąć . Efekty są dla mnie bardzo zadowalające :))) Przestały mi wypadać włosy o jakieś 70% już po 2 tygodniach a rosły nowe po 4 tygodniach 🙂 Mam mnóswto małych włosków i rośnie mi "nowa" grzywka 😉 Sama przetestowałam i moge polecić wszystkim którzy chca poprawić kondycję włosów i troszkę je zagęścić. Ale zaznaczam, że efekt jest jak się jest WYTRWAŁYM I SYSTEMATYCZNYM ! Dlaczego? Dlatego, że włosy sa martwe i cokolwiek stosując poprawiamy te "nowe włosy" :)) Więc cierpliwości 🙂

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2023 o 11:02, Ladystrawberry napisał:

A ja kupilam odzywke elsece dream long i szczerze? Dla mnie sztos XD

Też mam i też lubię i jeszcze polecam Elseve do włosów farbowanych, taka czerwona odżywka. Szamponów z silikonami akurat nie lubię, bo robią mi przyklap, ale odżywki jak najbardziej, zwłaszcza te dwie wspomniane  Chyba nawet minimalnie bardziej wolę tą czerwoną, bo zapachowo mi lepiej leży, choć w działaniu obie są podobne 😁 Czyli - idealnie się po nich włosy rozczesują, dostatecznie się błyszczą, zazwyczaj nie kapryszą.

Ale na codzień i tak wolę się dalej bawić na rozłam na P, E i H, a silikonowe PEHówki jak Elseve używać co jakiś czas. Jak za często używam PEHówek to włosy zaczynają kaprysić, a jak się jeszcze bawię czasami w to rozbijanie na p, e i h to łatwiej mi znaleźć co im nie pasuje i to wyeliminować. (I tak na przykład nadal uważam, że humektanty mogłyby dla mnie nie istnieć;)). 

 

A co do Ady, to ebooka widzę, że wydała, chyba z pomocą Emilki. Czytała któraś? ;) Emilka widziałam chwaliła się, że była obfocona na wydarzeniu w laboratorium Loreal Paris. Niech sobie pokorzysta póki może, ja jej źle nie życzę, ale jak chyba większość myślę, że jej obecnie zrobione usta zwyczajnie nie pasują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2023 o 17:27, Czukakabra napisał:

Emilka widziałam chwaliła się, że była obfocona na wydarzeniu w laboratorium Loreal Paris. Niech sobie pokorzysta póki może, ja jej źle nie życzę, ale jak chyba większość myślę, że jej obecnie zrobione usta zwyczajnie nie pasują.

Bardzo mocno ją wyretuszowali na tych zdjęciach, a włosy wyglądają średnio. Nie ma co, marketing najwyższych lotów. Nie ma to jak zrobić jakiejś randomowej lasce foty i napisać jakie to cudowne efekty sprawił szampon xyz ... Chyba one te szampony dostały dopiero na tym spotkaniu?

Co do ust... Kiedyś sobie rozpuści kwas i będzie miała 2 zwisające wory zamiast warg i mocno wydłużoną rynienkę nosowo-wargową,  a to dodaje lat- wystarczy spojrzeć na house od makeup. Aga Niedziałek też ma kwas i nie wygląda sztucznie. Natomiast u Emilki te usta są zdecydowanie za duże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, podrzuci ktoś namiar na dc? Przypadkiem stałam się świadkiem niemałej aferki w uniwersum Cześki, która miała zostać szybko zamieciona pod dywan 😄😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co do przygody w Paryżu z marką która znęca się nad zwierzęami, wylała się na nią fala hejtu. Tylko chyba nikt nie zauwazył, że były tam we trojke, w jednym aucie - blindsapphire, Cześka i Niedziałek. To taka świadoma pielęgnacja i cruelty free, jak Anwen sprzedajace jedwabne akceosria :classic_laugh::classic_laugh:

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 4.05.2023 o 22:17, luizkabeauty napisał:

Hej, podrzuci ktoś namiar na dc? Przypadkiem stałam się świadkiem niemałej aferki w uniwersum Cześki, która miała zostać szybko zamieciona pod dywan 😄😄

A co za aferka? Ja też chętnie skorzystam z linka na dc 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
Dnia 4.05.2023 o 22:19, luizkabeauty napisał:

A co do przygody w Paryżu z marką która znęca się nad zwierzęami, wylała się na nią fala hejtu. Tylko chyba nikt nie zauwazył, że były tam we trojke, w jednym aucie - blindsapphire, Cześka i Niedziałek. To taka świadoma pielęgnacja i cruelty free, jak Anwen sprzedajace jedwabne akceosria :classic_laugh::classic_laugh:

Dokładnie to samo pomyślałam, ale co tam, że znęcanie się nad zwierzętami, skoro Cześka ZOSTAŁA DODANA NA OFICJALNY PROFIL tej marki  XDDD I się tym chwaliła wszem i wobec. No cóż, trzeba zarobić na mieszkanie, zaraz odbiera przecież XD Eh te influenserki, spójność nigdy nie jest dla nich wartością.

A, jeszcze mi się przypomniało jak zrobiła naklejki na odżywki P E H, które miały być takie hehe ekologiczne xD Szybko w niepamięć poszły bo się pomysł nie sprzedał

Edytowano przez CiociaSamoDobro
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześka kupiła mieszkanie. Dobra jest, 99 rocznik i już mieszkanie na własność. Strzał w 10 z tymi ręcznikami byl. Ale na drugie chyba musiałaby już coś nowego wymyślić bo kto się miał obkupić z ręcznikami to już się obkupił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, CiociaSamoDobro napisał:

Cześka kupiła mieszkanie. Dobra jest, 99 rocznik i już mieszkanie na własność. Strzał w 10 z tymi ręcznikami byl. Ale na drugie chyba musiałaby już coś nowego wymyślić bo kto się miał obkupić z ręcznikami to już się obkupił

Mi się śmiać chciało, jak przy zakupie, gdy jeszcze była w starym związku, mocno podkreślała, że sama wzięła kredyt na siebie i że to jej mieszkanie. A odkąd jest z tym "nowym" facetem to mówi, że to "nasze mieszkanie". Właściwie od samego początku... Więc albo miłość ją zaślepia, albo facet spłacił część mieszkania. Z dwojga złego pierwsza opcja jest lepsza, bo można faceta wyprowadzić ze "swojego mieszkania", gdy klapki z oczu spadną. 

Dostanie kredytu w dzisiejszych czasach to wyczyn, ale jeszcze większy to spłacanie go. W jej sklepie chyba dawno nie było żadnych nowości, a te które były to chyba szału nie zrobiły na włosowym rynku zbytu. Na IG czy YT też nie jest mega aktywna i nie ma zbyt wielu współprac. Więc zakładam, że będzie jej coraz więcej, po odebraniu kluczy rata wzrasta. Chyba, że jej facet dobrze zarabia 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×