Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Kotmruczek123

Zapotrzebowanie kaloryczne

Polecane posty

Witam,

 

Mam 17 lat 173cm wzrostu i około 59,5kg. Obecnie jem 1700kcal.(w tej których moja waga stopniowo wzrasta) Chodze na siłownie 3 razy w tygodniu i spałam 500kcal. Mam zapytanie ile kalori powinnam jeść? Wcześniej miałam zaburzenia odżywiania, jadłam około 900kcal i spalalam dużo kalori (+bulimia)Teraz liczę dokładnie wsyztskie kalorie i boje się jeść niezdrowego jedzenia. Ciagle mysle o jedzeniu i planuje je. Nie jem nic z cukrem dodanym, ani niezdrowych rzeczy. Gdy ktoś je słodkie jest mi szkoda ze nie jem bo boje się cukru.  Ile kalori powinnam jeść żeby nie przytyć? Kiedyś ważyłam dużo i schudłam szybko około 25kg, dlatego boje się ze przytyje. Niedługo święta, wiem ze na jednym placku się nie skończy będę miała napad jedzenia i nie umiem się ograniczyć w takiej sytuacji. Jeżdżę z rodzicami po lekarzach żebym umiała normalnie jeść ale boje się przełamać. Ludzie i ich głupie zachowania i poglądy mnie wkurzaja. Nie nawidze chodzić do szkoły i nie chce z nikim z niej rozmawiac. Nie wiem, ale chyba chciałabym jeszcze troszkę schudnąć, ale nie mogę bo byłam długo w szpitalu z powodu omdlenia. Teraz jeszcze jeżdżę  na wizyty kontrolne. Czy mogę się objeść w święta do syta wszystkiego co chce? Będą święta i nie wyobrażam sobie nie zjedzenia… ale z drugiej strony wiem ze będę miała wyrzuty sumienia. 

Chcialam na koniec podkreślić ze mam najukochańsza rodzinkę na świecie, która robi wszytsko żeby było dla mnie jak najlepiej. Bardzo się o mnie troszczą i chcą żebym zaczęła jeść normalnie i spokojnie myśleć. Ostatnio umówili mnie do jednego z lepszych dietetyków w moim mieście, ale ja postanowiłam nie isc ponieważ bałam się ze ustawi mi zła dietę i przytyje…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×