Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
TylkoTenIRaz

Czy gin dobrze wyliczył mu rozpoczęcie ciąży?

Polecane posty

Luty, marzec i kwiecień nosilqm plastry anty. Przyszedł normalny okres. 5 dni, czerwony. W maju planowo 1 dzień plamienia jasnego. W czerwcu również 1 dzień lekkiego plamienia, ale jeszcze mniej. W lipcu kompletnie nic. Byłam u gin w Pl i nie potwierdził ciąży mimo że test wychodził normalny, widoczne 2 kreski. Pow ze to pomyłka. Wróciłam po 2 tyg do siebie do Nl i poszlam jeszcze raz do innego który na początku sierpnia ocenił ciążę na 5 tydz. Bylam oewna ze powie ze to 10 lub 12. Dziecko jest ruchliwe, I często jest na dole, łożysko również przednie. Czy ono może być starsze niż mowia ? Bo wpisała w komp tyle ile jej podałam ost"miesiaczke" czyli czerwcowa. Ona nie powinna liczyć tej kwietniowej przypadkiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, TylkoTenIRaz napisał:

Luty, marzec i kwiecień nosilqm plastry anty. Przyszedł normalny okres. 5 dni, czerwony. W maju planowo 1 dzień plamienia jasnego. W czerwcu również 1 dzień lekkiego plamienia, ale jeszcze mniej. W lipcu kompletnie nic. Byłam u gin w Pl i nie potwierdził ciąży mimo że test wychodził normalny, widoczne 2 kreski. Pow ze to pomyłka. Wróciłam po 2 tyg do siebie do Nl i poszlam jeszcze raz do innego który na początku sierpnia ocenił ciążę na 5 tydz. Bylam oewna ze powie ze to 10 lub 12. Dziecko jest ruchliwe, I często jest na dole, łożysko również przednie. Czy ono może być starsze niż mowia ? Bo wpisała w komp tyle ile jej podałam ost"miesiaczke" czyli czerwcowa. Ona nie powinna liczyć tej kwietniowej przypadkiem ?

Lekarz ocenił rozmiar dziecka na podstawie rozmiaru na USG. O 5 tygodni raczej by się nie rąbnął. A po plastrach owulka mogła się przesunąć. Od sierpnia do teraz to już by zdążyli milion razy to skorygować, przecież rozwój dziecka oblicza się konkretnymi tygodniami. Nie ma siły, żebyś miała dziecko starsze o 5-7 tygodni i żeby nikt się nie zorientował po drodze.

Gin w PL mógł nie potwierdzić ciąży, bo na tamtym etapie pęcherzyk był niewidoczny na USG, a test ciążpwy nie jest żadnym wyznacznikiem, trzeba było zrobić betę z przyrostem. I to się zgadza, bo jeżeli 2 tygodnie później był dopiero 5 tydzień, to 2 tygodnie wcześniej nie było widać zupełnie nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×