Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
kwiatuszek92

Wkładki laktacyjne.

Polecane posty

Cześć.

Mam wkładki laktacyjne, całe pudełko zostało po mi pierwszej ciąży. Okazało się , że są po terminie..jak myślicie? Nadają się jeszcze? Coś się może stać jak będę ich używać? 

2 dni noszę na próbę już druga bo i tak wycieka mi już siara.. no ale nic nie uczula, nie podrażnia. No bo nie rozumiem czemu takie coś ma termin.. jak myślicie? Używały byście? Szkoda mi bo to aż ponad 100 sztuk. Każda wkładka jest zapakowana w woreczek specjalny. 

 

 

 

Edytowano przez kwiatuszek92

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, kwiatuszek92 napisał:

Cześć.

Mam wkładki laktacyjne, całe pudełko zostało po mi pierwszej ciąży. Okazało się , że są po terminie..jak myślicie? Nadają się jeszcze? Coś się może stać jak będę ich używać? 

2 dni noszę na próbę już druga bo i tak wycieka mi już siara.. no ale nic nie uczula, nie podrażnia. No bo nie rozumiem czemu takie coś ma termin.. jak myślicie? Używały byście? Szkoda mi bo to aż ponad 100 sztuk. Każda wkładka jest zapakowana w woreczek specjalny. 

 

 

 

W sensie takie zwykłe bawełniane? One są jak płatki kosmetyczne, używaj normalnie 🤷‍♀️ o ile nie mają żadnej chemii w środku to luz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×