Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
szpileczka

Implanty

Polecane posty

W dziecinstwie w wyniku wypadku czwórka utknęła mi w dziąśle i nie wyrosła. Do tej pory jakos się męczyłam z tą nieestetyczną dziurą, ale zaczyna mi to coraz bardziej przeszkadzać. Chciałabym usunac tego zatrzymanego zęba z dziąsła i coś wstawić w to miejsce, nie wiem, pewnie implant, ale potrzebuje porady specjalisty. Proszę poleccie kogos, kto mi dobrze doradzi i wykona taki zabieg. Dlugo sie czeka na terminy? Jestem z Krakowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Robilam dwa implanty, wczesniej podobnie jak ty, musiałam usunąć zatrzymanego zęba, tyle ze bardziej z tylu. Jestem bardzo zadowolona, ząb wygląda swietnie i dobrze się sprawuje - czyli po prostu nie czuję zadnej zmiany 😉 Robilam w Scandinavian Clinic, kojarzysz? Są bardzo polecani jeśli chodzi o implanty dlatego ich wybralam, bo tez nie miałam za bardzo rozeznania. Mogę zdecydowanie polecic. Jeśli chodzi o terminy to trudno mi powiedziec, bo robilam rok temu, ale mysle ze warto zadzwonic i sie zorientowac. Albo nawet napisac, oddzywają się bardzo szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy słyszeliście już może o Olmedical? Jestem obecnie w trakcie planowania wizyty w celu uzyskania implantów stomatologicznych. Cały proces przebiega wyjątkowo profesjonalnie, a co najważniejsze, każdy etap jest dokładnie wyjaśniany. Stomatolodzy tutaj wykazują dużą troskę i zaangażowanie w opiekę nad pacjentami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×