Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
antyklekotowcy

Starachowicki prank

Polecane posty

Zgłoszony. Mnie to Maniek rozbawił jak powiedział że jemu wystarczy to co ma 😅czyli co -zone pasożytującą na nim i  jego własnych dzieciach z kawałkiem suchej doopy😂

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I co znów zgłosiła nie zdążyłam się naczytać co tam w nowe produkcji u naszej królowej socjalu zarabiającej pierdy_lion monet na YouTube.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, bijons.bijons napisał:

Wczoraj w nocy dostałam info o wątku starachowickim a tu już go nie ma?:( Streści ktoś?:P

chodzi o ''reborny momo''? wpisz w google tytul watku wejdz w link z kafe i dodaj na poczatku adresu url haslo cache: i mozna wyswietlic i nadrobic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co się dzieje dzisiaj?minutę po wpisie wątek zniknął...a pisałam mianowicie do naszej Momo. Zachodze w głowę Misza dlaczego ty nie masz takich fantastycznych pomysłów i takiej wyobraźni kiedy zbliżają się urodziny parobka?i jeszcze czemu nie szastasz tak wówczas jego kasą na lewo i prawo???🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie ma innego, przynajmniej ja nie mogę znaleźć. Tak więc napiszę tutaj. Momo znowu różowa skrzynkę wystawiła na balkon, lada chwila pojawia się durnostrojki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę słuchać bo mi się żygać jak ona mówi sztucznie do tych dzieci "moje kochane..." Misza skończ ztym bo to sztuczne i żałosne, skoro tak kochasz to bądź prawdziwa matką a nie cwanym samolubem 😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, XYZ.. napisał:

Jest jakiś inny aktualny wątek?

Nie ma. Kontynuujmy  ten😅

Edytowano przez antyklekotowcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×