Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
płytki karol

Nie wiem jak wy, ale ja doceniam coś dopiero kiedy mam porównanie z brakiem czegoś

Polecane posty

Dlatego doszedłem do wniosku, że może faktycznie, gdybym od młodych lat realizował w moim życiu wszystko czego pragnąłem jak po maśle, czyli przede wszystkim miałbym kolegów a potem wymarzoną dziewczynę, która obecnie, po latach byłaby już moją wieloletnią żona i matką moich dzieci, to mógłbym słabo to doceniać, nie zaznawszy tylu lat poczucia braku i żalu przepalającego moją duszę na wylot

Może dzięki ostatnim 25 latom nieszczęścia, jeśli teraz odnajdę wreszcie szczęście i w dodatku nie spadnie mi ono samo z nieba, tylko będę miał świadomość jak było ciężko je zdobyć i że sam je ciężko wywalczyłem, to mam szanse być szczęśliwszy, niż gdybym całe życie miał zaspokojone wszystkie najważniejsze potrzeby

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czyli w końcu po tylu latach samodzielnie zrobisz kupę 😉 gratulacje. Ja wiem jak to jest samodzielnie korzystam z nocnika dopiero od 3 lat. Karolu jest tyle niezapełnionych dziur w ziemi. Całe życie przed Tobą 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, portki. napisał:

czyli w końcu po tylu latach samodzielnie zrobisz kupę 😉 gratulacje. Ja wiem jak to jest samodzielnie korzystam z nocnika dopiero od 3 lat. Karolu jest tyle niezapełnionych dziur w ziemi. Całe życie przed Tobą 

co ma piernik do wiatraka?

Kupe robię samodzielnie od jakichś 38 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×