Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Barnaba 234

Znaliście takie sytuacje.

Polecane posty

Znaliście takie sytuacje że mamy szukały dziewczyn swoim synom ?. Ale nawet do tego też trzeba mieć znajomości,  koleżanki  , trzeba też umieć znaleźć.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ale kiedyś klient chciał mnie umówić ze swoim chrześniakiem 😂

Kiedyś kierownik budowy opowiadał że na rozmowę kwalifikacyjną zamiast syna przyszła ...jego matka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, 4302 napisał:

To ja miałem lepszą akcje znajoma poszła dèbilka do urzędu pracy mnie zarejestrować bez mojej zgody bez dowodu osobistego itd i ją pogonili hahah 

Bo ty jesteś ubezwłasnowolniony 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Szynszylka napisał:

Nie ale kiedyś klient chciał mnie umówić ze swoim chrześniakiem 😂

 

Musiał bardzo nie lubić tego chrześniaka 

Edytowano przez fildae

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, Barnaba 234 napisał:

Znaliście takie sytuacje że mamy szukały dziewczyn swoim synom ?. Ale nawet do tego też trzeba mieć znajomości,  koleżanki  , trzeba też umieć znaleźć.  

Znam. Koleżance rodzina wybrała męża i był ślub i już są dzieci. Facet zobaczył kobietę na zdjęciu i powiedział: ładna, chcę ją poślubić. Pojechała do niego i tak dalej. Było to kilka lat temu, nie za czasów kamienia łupanego. Serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie kiedyś ktoś proponował abym zdał egzamin z jazdy za odpowiednią kwotę ale wyśmiałem gościa i nie wiem jak zdał ale wiem że zabrali mu prawko 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, hatred napisał:

Mnie kiedyś ktoś proponował abym zdał egzamin z jazdy za odpowiednią kwotę ale wyśmiałem gościa i nie wiem jak zdał ale wiem że zabrali mu prawko 😁

Za mnie kiedyś siostra zdawała egzamin i nikt się nie połapał. Ludzie są niewidomi czasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Seven Sisters Road napisał:

Za mnie kiedyś siostra zdawała egzamin i nikt się nie połapał. Ludzie są niewidomi czasem.

Raczej Ty za siore coś zdałaś.😜 Kujonko😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Seven Sisters Road napisał:

Oj tam, cicho. Nie podpowiadaj. 😴

Podnieca mnie intelekt u kobiety chociaż sam niewiele mam i bywam takim prostakiem aż się sam z siebie śmieję. Ale jak się postaram to i garnitur mogę założyć i wsiąść na motocykl. 😁 Wybacz wredote to po mamusi takie geny wylosowałem. Bye 😜👋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, hatred napisał:

Podnieca mnie intelekt u kobiety chociaż sam niewiele mam i bywam takim prostakiem aż się sam z siebie śmieję. Ale jak się postaram to i garnitur mogę założyć i wsiąść na motocykl. 😁 Wybacz wredote to po mamusi takie geny wylosowałem. Bye 😜👋

Mnie również podnieca intelekt. U kobiety, u mężczyzny i u siebie najbardziej. To oczywiste, że czasem należy ubrać się ładnie i nie fikać słonko. Mówiłam ci, że moto przybyło? Bye. 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Seven Sisters Road napisał:

Mnie również podnieca intelekt. U kobiety, u mężczyzny i u siebie najbardziej. To oczywiste, że czasem należy ubrać się ładnie i nie fikać słonko. Mówiłam ci, że moto przybyło? Bye. 😴

Nie nie mówiłaś czyli zrobili Ci motocykl.🥰 Jesteś za lekka na moto więc nie szarżuj, bo później koszta naprawy są potężne.😜😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×