Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Napisano (edytowany)

Z tego co rozumiem ona jest freelancerką, on pracuje na magazynie, to No nie wiem jakby oszczędzili te 100k to by mieli na wkład własny na mieszkanie, może nie na Mokotowie, ale na Bemowie już myśle, ze spokojnie, a jakby jeszcze pomyśleli i przenieśli się do Lublina, Łodzi albo Katowic, to myśle, ze nawet coś fajnego by znaleźli bliżej centrum. Z Łodzi jesteś w godzinę w Warszawie, wiec jak cię nagle najdzie ochota na wyjście do muzeum w Wawie, to tyle samo zajmie jej dojazd do niego z Łodzi co z dalekiej dzielnicy Warszawy.

Edytowano przez jobanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gwiazda chce sprzedawać ebooka ze swoimi odpowiedziami w ramach Okresowego Biura Dobrych rad. Pyta o cenę. Odpowiedziałam. Dostałam bloka. Ups. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2023 o 20:00, sloniamg napisał:

Gwiazda chce sprzedawać ebooka ze swoimi odpowiedziami w ramach Okresowego Biura Dobrych rad. Pyta o cenę. Odpowiedziałam. Dostałam bloka. Ups. 

Jej się już całkiem coś odkleiło, to całe Okresowe Biuro to taki shit, koło ciętej riposty to nie stało🙈 eBook w promce 30 zł, regularna cena 50 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, marcowa16 napisał:

Jej się już całkiem coś odkleiło, to całe Okresowe Biuro to taki shit, koło ciętej riposty to nie stało🙈 eBook w promce 30 zł, regularna cena 50 🤣

Ciekawe czy ktoś to kupi. 😳

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×