Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bietroneczka

na sygnale instagram

Polecane posty

Zastanawiałam się czy poruszyć temat bo jest dość niszowy. Mianowicie, nie wiem czy ktoś z Was może śledzi profile aktorów "Na sygnale"? Ja, tak się złożyło, że od kilku lat śledzę bo się wkręciłam w serial i najbardziej zawsze byli popularni i aktywni Monika i Darek. On żonaty od wielu lat, chętnie się pokazywał z żoną, mnóstwo fotek. Monikę pamiętam jak się szykowała do ślubu, ja też brałam ślub w tym samym roku, pamiętam jak się szykowała i emocjonowała, mnóstwo fotek, wielka miłość, zresztą mają małe dziecko. Tymczasem dosłownie na początku zeszłego roku obydwoje przestali wrzucać cokolwiek "związkowego" na swoich socialach, obrączek nie noszą, w internetach jest trochę artykułów, że obydwoje się rozstali ze swoimi małżonkami. Sami nic nie potwierdzają, ale też nie zaprzeczają. O ironio, w serialu grają małżeństwo :D. Ciężko znaleźć jakieś miejsce, by można było o tym trochę poplotkować :P. Niby nic takiego, ludzie się rozstają, ale mnie po prostu zdziwiło, że dwa małżeństwa, wydawałoby się zgodne wręcz idealne, rozpadły się i to w tym samym czasie. Co sądzicie na ten temat? O ile w ogóle coś sądzicie, mam nadzieję 😄

Edytowano przez bietroneczka
Bardziej adekwatny tytuł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale jesteś milutka, nie ma co. Serial jak serial, nie jest paradokumentem i grają tam aktorzy nie statyści, więc nie wiem po co porównanie do ukrytej prawdy, kwestia gustu co po pracy dla rozrywki się ogląda. Co do tego pierwszego zdania, być może, ale taka zmiana o 180 stopni nie jest czymś typowym. W końcu to jest dział do plotkowania, więc nie rozumiem po co jesteś taka uszczypliwa skoro nic nie wiesz na ten temat tylko odpisałaś żeby mnie obrazić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×