Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
madeleina

Długotrwałe leczenie zęba

Polecane posty

Leczę jednego zęba już pół roku 😕 Poszłam z lekkim pobolewaniem przy jedzeniu, okazało się że jest próchnica. Spodziewałam się wypelnienia i po sprawie. Ale lekarz najpierw zrobił jedną część, chyba tylną i założył lekarstwo. Kolejna wizyta za 1,5 miesiąca. Potem zaczął robić drugą i znów założył jakieś lekarstwo. Ząb pobolewał w międzyczasie więc umowiła m się wcześniej niż powinnam. Zdjął to lekarstwo i założył kolejne. Mam już dość. Naprawdę nie da się wyleczyć próchnicy na jednej wizycie?? Dodam, że za każdą wizytę oczywiście płacę 😕  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym polecała zmianę dentysty, albo przynajmniej konsultację u innego. Oczywiście to prawda, ze nie każdy ząb da się wyleczyć na jednej wizycie i czasami lekarstwo jest konieczne - podleczenie zęba pozwala na jego uratowanie i w ostateczności uniknięcie kanałówki 😕 A jednak wydaje mi się, że lekarz powinien na początku wyjaścic ci jaki jest "plan" na tego zęba i w jaki sposób zamierza go leczyć. Ja chodzę do Scandinavian Clinic w Krakowie i tam jest tak, że juz na pierwszej wizycie lekarz ustala z pacjentem plan leczenia i określa koszty, jakich można się spodziewać. Oczywiście nie zawsze wyleczy zęba na jednej wizycie, jeśli to niemożliwe, ale od początku wiesz czego możesz się spodziewać, ile w przyblizeniu potrwa całe leczenie i ile to będzie kosztowało

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×