Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Kasiakasia88

Komiczna komiczna z Łodzi

Polecane posty

Jak obstawiacie co takiego posypało się jej w życiu? Córka woli mieszkać z ojcem? Związek na odległość jednak nie jest idealny? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę że oni się nie dogadują mocno z byłym mężem a że ze względu na córkę nie moga się odciąć zupełnie od siebie to tam wiecznie będzie kiepska sytuacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja podejrzewam:
Albo zaczęła zarabiać więcej na występach ( o czym mówi wprost i kupiła mieszkanie ) i były może cos ruszył z tematem alimentów 

albo nowy nie dołożył się do mieszkania i nie chce się przeprowadzić 

albo były chce jej odebrać władze rodzicielska lub zmienić kontakty 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że przepychanki z byłym mężem. Mówiła, że mieszkają blisko siebie, żeby córeczka miała wszędzie blisko. Teraz nagle się wyprowadza, pewnie będzie dalej do szkoły i do taty. 

Myślę też, że ona nieźle lukruje ten nowy związek. Nie wierzę, że nie męczy jej to życie na odległość. Ile tak mozna? Ma masę problemów, na pewno potrzebuje wsparcia, a spotyka się z nim na parę dni i znów rozstanie na jakiś czas. Piękna historia Miłosna, ale po jakimś czasie na pewno ta sytuacja staje się coraz cięższa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Kasiakasia88 napisał:

Ja myślę, że przepychanki z byłym mężem. Mówiła, że mieszkają blisko siebie, żeby córeczka miała wszędzie blisko. Teraz nagle się wyprowadza, pewnie będzie dalej do szkoły i do taty. 

Myślę też, że ona nieźle lukruje ten nowy związek. Nie wierzę, że nie męczy jej to życie na odległość. Ile tak mozna? Ma masę problemów, na pewno potrzebuje wsparcia, a spotyka się z nim na parę dni i znów rozstanie na jakiś czas. Piękna historia Miłosna, ale po jakimś czasie na pewno ta sytuacja staje się coraz cięższa 

Wszystko zależy od charakteru . U mnie mąż mieszka za granicą i gdyby nie to, że niespodziewanie pojawiło się dziecko to mi związek na odległość bardzo pasował.  🙃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×