Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Kasiakasia88

Insta Moje dziecko się nudzi

Polecane posty

Ostatnio Magda wrzucała info, że jest w szpitalu, w końcu okazało się, że to chłoniak. W niedzielę wstawiła zdjęcie, że bardzo źle się czuje. Od tego czasu cisza. Może kojarzycie czy ktoś na insta wspominał co z nią się dzieje? Była jakaś dziewczyna od akcji Kwiaty dla Magdy, ale nie pamiętam jak się nazywa i nie wiem czy coś wrzucała 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też się zastanawiam. Zwłaszcza po tym jak napisała, że jakaś psycholog zapytała ją jak sie czuje z tym, że może do wtorku nie dotrwać. Straszna historia. Niby z przepukliną miała iść do szpitala a wyszło co wyszło. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Kasiakasia88 napisał:

Ostatnio Magda wrzucała info, że jest w szpitalu, w końcu okazało się, że to chłoniak. W niedzielę wstawiła zdjęcie, że bardzo źle się czuje. Od tego czasu cisza. Może kojarzycie czy ktoś na insta wspominał co z nią się dzieje? Była jakaś dziewczyna od akcji Kwiaty dla Magdy, ale nie pamiętam jak się nazywa i nie wiem czy coś wrzucała 

Daj spokój to nie są tematy, które będzie ktoś roztrząsać na swoim insta. Jak Magda będzie chciała i mogła to sama napisze. Już ciekawość ludzi sięga zenitu... A ta dziewczyna od kwiaty dla Magdy to samo napisała, że nie jest upoważniona do udzielania informacji o Magdzie, zresztą ostrzej napisała nie będę tutaj dokładnie relacjonować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Magda dodała dziś relację. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze. Też mnie zmartwiła ta cisza. Napisała, że ma rzadki przypadek chłonniaka 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś dodała relację, że umrze. Strasznie mną to wstrząsnęło. Mam nadzieję na cud. 😥

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cały czas o niej myślę. Mam nadzieję że napisała to nad wyrost. Że będzie lepiej za chwilę. Trzymam za nią kciuki cały czas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że ktoś w tak ciężkim stanie nie pisze na wyrost. Pewnie wydało się zapalenie otrzewnej i albo to ją zabije, albo jak zrobią operacje to pewnie ma małe szanse na przeżycie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×