Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Wiktoriakowalik96

Dawid Kwiatkowski

Polecane posty

Dzień dobry,
Chciałam podyskutować na temat Dawida Kwiatkowskiego. Otóż od kilku lat chodzą plotki, że Dawid jest w związku z Damianem Kordasem. Czy uważacie, że to prawda czy to jednak tylko przyjaźń?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 5.06.2023 o 07:28, Wiktoriakowalik96 napisał:

Dzień dobry,
Chciałam podyskutować na temat Dawida Kwiatkowskiego. Otóż od kilku lat chodzą plotki, że Dawid jest w związku z Damianem Kordasem. Czy uważacie, że to prawda czy to jednak tylko przyjaźń?

To on się jeszcze nie ujawnił? też był plotki, że wcześniej był w związku ze swoim menagerem i rozstali się to koniec współpracy. Na pewno jest gejem albo bi, bo kiedyś na photoblogu były zdjęcia z jego chłopakiem jak się całują, trzymają za rękę, jak stał się znany to pousuwał, ale dalej częśc krąży po internecie. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na geja. I niech sobie takim będzie, ale słabe jest to, że tak bardzo udaje, że nie jest, by nie stracić fanek. Zakłamanie na kilometr. 

Swoją drogą, nie słucham go, uważam, że nie ma talentu i jego głos jest nijaki. Do tego śpiewa bardzo niewyraźnie. 

 

  • Like 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak samo jak Damian podczas masterchefa opowiadał,że ma syna. Już jakiś rok czy 2 l temu jak chodziły ploty,że jest z Dawidem to obczajałam jego konto i nie ma nic, w necie na insta żadnej informacji o tym,że ma dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto ma wiedzieć, ten wie, ale oni się jakoś specjalnie z tym nie kryją, więc dziwne, że jeszcze nikt tego nie podchwycił 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, sasiadka_zenobia napisał:

Mnie on zawsze wygladal na geja, tak jak Szpak. Nie wiem czy Szpak zrobil coming out? Jeszcze do nich dorzucilabym Ralpha Kaminskiego, ale nie ze 100% pewnoscia 😛

Ja myślę, że Szpak nie musi robić zadnego coming out'u, czy ktoś ma jeszcze wątpliwości co do jego orientacji? 

Z trójki, którą wymieniłaś najbardziej hetero wydaje się jednak Kwiatkowski, aczkolwiek nic mnie już nie zdziwi. 

A jeśli się nie kryją, jak to jest że żadne portale plotkarskie nie wrzucają nowinek? Fotek? Czy teraz wszystko jest autoryzowane i za zgodą obgadywanego? 🤔

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2023 o 12:29, Kasiakasia88 napisał:

Kto ma wiedzieć, ten wie, ale oni się jakoś specjalnie z tym nie kryją, więc dziwne, że jeszcze nikt tego nie podchwycił 

Skąd masz to info? Jest potwierdzone? Moze to tylko przyjazn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Fuksjowa napisał:

No i? Serio czyjaś orientacja jest interesująca? 

Dla fanów tej osoby tak. On ma bliską relację z niektórymi fankami, więc może podświadomie chcę wiedzieć czy kiedykolwiek miałabym u niego szansę czy jednak jestem złej płci i nie mam szans

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Wiktoriakowalik96 napisał:

Dla fanów tej osoby tak. On ma bliską relację z niektórymi fankami, więc może podświadomie chcę wiedzieć czy kiedykolwiek miałabym u niego szansę czy jednak jestem złej płci i nie mam szans

XD nie, nie masz szans, ulatwie ci to od razu. Im szybciej zdasz sobie z tego sprawę, tym lepiej dla ciebie 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, Lolalola napisał:

XD nie, nie masz szans, ulatwie ci to od razu. Im szybciej zdasz sobie z tego sprawę, tym lepiej dla ciebie 

Niby dlaczego? Nawet mnie nie znasz, nie wiesz nic o mnie, a od razu zakladasz, ze nie mam szans. 

  • Haha 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Wiktoriakowalik96 napisał:

Niby dlaczego? Nawet mnie nie znasz, nie wiesz nic o mnie, a od razu zakladasz, ze nie mam szans. 

Jeśli to 96 w nicku to rocznik, to powinnaś szybko trochę dojrzeć 🙂

 

Dnia 11.06.2023 o 10:14, Marzena7070 napisał:

Tak samo jak Damian podczas masterchefa opowiadał,że ma syna. Już jakiś rok czy 2 l temu jak chodziły ploty,że jest z Dawidem to obczajałam jego konto i nie ma nic, w necie na insta żadnej informacji o tym,że ma dziecko

Jednak bardziej prawdopodobne jest że po prostu nie wrzuca zdjęć dziecka do neta niż że opowiadał w programie telewizyjnym o wymyślonym dziecku.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Wiktoriakowalik96 napisał:

Niby dlaczego? Nawet mnie nie znasz, nie wiesz nic o mnie, a od razu zakladasz, ze nie mam szans. 

Może dlatego, że zastanawiasz się na forum plotkarskim czy twój wybranek nie jest gejem, bo chcesz z nim być xd 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Lolalola napisał:

Może dlatego, że zastanawiasz się na forum plotkarskim czy twój wybranek nie jest gejem, bo chcesz z nim być xd 

Smutno być takim dorosłym bez marzeń jak Wy. Bez marzeń każdy na tym świecie byłby nikim. Wg Was lepiej kogoś od razu oceniać i sprowadzać w dół. Pamiętajcie, jak to mówi właśnie Dawid- marzenia się nie spełniają, marzenia się spełnia. 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Wiktoriakowalik96 napisał:

Smutno być takim dorosłym bez marzeń jak Wy. Bez marzeń każdy na tym świecie byłby nikim. Wg Was lepiej kogoś od razu oceniać i sprowadzać w dół. Pamiętajcie, jak to mówi właśnie Dawid- marzenia się nie spełniają, marzenia się spełnia. 

Smutne to jest marzenie o byciu z obcą osobą, o której się nic nie wie 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×