Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Kleopatra_123

Przeprowadzka do Wrocławia- czy warto?

Polecane posty

Witajcie! Mam pytanie w sumie bardziej chciałabym się, rozeznać w temacie. Mianowicie chciałabym zasięgnąć opinii osób, które przeprowadziły się do Wrocka jak oceniają to miasto, jak się obecnie żyje (zapewne ciężko jak wszędzie w Polsce) jak się tam czujecie, czy ludzie są spoko czy raczej ze wszystkim mają problem. Od około 3 lat odczuwam potrzebę zmiany otoczenia, ogólnie mam pracę, mieszkanie jestem po 30 nie mam żadnych zobowiązań no poza kredytem hipotecznym XDDDD mam poczucie, że stanęłam w miejscu i w obecnym mieście nic więcej nie dam rady osiągnąć, miasto, w którym obecnie mieszkam działa na mnie depresyjnie. Przed zmianą hamuje mnie lęk, że sobie nie poradzę, że niby mam spokojne życie, a wpakuje się w jakieś .... Znajomi i znajome z pracy mają już rodziny, ciężko z kimś nawiązać relacje poza pracą, większość ma swoje zamknięte kręgi. Uprzedzając pytanie, nie kiszę się w mieszkaniu, chodzę na siłownie, wychodzę czasem ze znajomymi czasem uczestniczę w jakichś imprezach plenerowych, chociaż w miejscu w którym mieszkam ciężko o takie.... Podzielcie się swoimi refleksjami, czy warto myśleć o Wrocku czy wybralibyście inne miasto?? Dziękuje z góry za odpowiedz Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×