Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
olala2904

Zakończenie relacji

Polecane posty

Hej! 2 dni temu zakończyła się moja relacja z chłopakiem. Nie byliśmy w związku, spotykaliśmy się dopiero miesiąc. Doszło między nami do sprzeczki o częstotliwość spotkań, w trakcie której wyszło, że on nie jest pewien czego chce,  co czuje, czy mu zależy, więc dałam mu tydzień na przemyślenia. Napisał, że zdecydował, że lepiej będzie tego nie kontynuować, bo nie ma "tego czegoś", a nie chce w to brnąć tylko dlatego, że pociągam go swoim wyglądem. Również napisałam mu o swoich przemyśleniach, że chciałabym to kontynuować, ale widziałam już wcześniej, że mniej się angażuje niż ja.

Na ostatnim spotkaniu doszło między nami do czegoś więcej. Po tym jak zdecydował się zakończyć relacje, wyszło, że już przed seksem mu coś nie grało, a nie powiedział mi o tym, bo miał nadzieję, że seks coś zmieni. Po tym zbliżeniu mimo wszystko nadal nie mówił, że jest coś nie tak, a wręcz przeciwnie gdyby nie mój sprzeciw co do częstotliwości spotkań I ta sprzeczka, spotkalibyśmy się ponownie i pewnie trwałoby to nadal. Dałam mu do zrozumienia, że powinien był mi powiedzieć. On się tłumaczył, że uważa że na pewno widziałam, że jest coś nie tak i, że przecież mi powiedział teraz (problem w tym, że DOPIERO teraz). Faktycznie trochę mniej się angażował, ale myślałam że potrzebuje czasu. Ogólnie naprawdę układało się super, pisalismy calymi dniami, na spotkaniach było miło. Poza tym sam mówił, że gdyby coś wyszło z tej znajomości spotykalibyśmy się częściej itd. więc tym bardziej cały czas tłumaczyłam jego zachowanie, że z czasem będzie lepiej. Wczoraj nadal próbowaliśmy to wyjaśniać, ale on wyświetlał moje wiadomości i przez kilka godzin nie potrafił odpisać, mimo, że był dostępny cały czas. Cały czas miałam w głowie, że chce to jakoś "ładnie" zakończyć, jak już wyjaśnimy. Kiedy nie odpisywał stwierdziłam, że to ten moment. Napisałam mu "Dobrze, bo tak sobie myślę, że nie wiem czy dojdziemy tutaj do jakiegoś porozumienia. Nie powiedziałeś wcześniej wprost, że coś Ci nie odpowiada, więc myślałam, że jest dobrze, a te częstsze spotkania faktycznie przyjdą z czasem, tak samo jak i większe zaangażowanie. Ale obydwoje wiemy jak jest, niestety czegoś zabrakło. Naprawdę przykro mi, że nasza relacja się kończy, ale może było nam nie po drodze... Jesteś świetnym chłopakiem i dziękuję Ci za ten miły czas. Mam nadzieję, że wszystko będzię Ci się jak najlepiej układało."

Wyświetlił i nie odpisał. Mam wyrzuty sumienia, że się pospieszyłam, że nie dałam mu wyjaśnić do końca. Chociaż gdyby chciał to by odpisał nawet po tej mojej ostatniej wiadomości, prawda? To tak boli, nie mogę się dziś pozbierać...

Edytowano przez olala2904

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×