Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Symeon Szalony

Człowiek jest jak stolarz...

Polecane posty

Gość Mi randa

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mi randa

Musisz jeszcze trochę poczekać. Okres mam dopiero za kilka dni. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mi randa

😂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mi randa

Przepraszam za wulgaryzmy w filmiku 😥

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mi randa

Zamilczmy więc. 

👋🏻👋🏻👋🏻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mi randa
Dnia 22.06.2023 o 16:12, Symeon Szalony napisał:

Temat miał być minutą ciszy. 

👋

Major Suchodolski zmarł. Chyba 1-2 dni temu. Nie wiedziałam, dopiero teraz przeczytałam o tym. Dlaczego więc się z niego śmiejesz i publikujesz jego filmiki? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Mi randa napisał:

Major Suchodolski zmarł. Chyba 1-2 dni temu. Nie wiedziałam, dopiero teraz przeczytałam o tym. Dlaczego więc się z niego śmiejesz i publikujesz jego filmiki? 

Hm, czy Mi randa w czwartek była pod wpływem alkoholu czy może ktoś inny pisał z tego nicku? 

Nie śmieję się. Fakt był zabawny i trudno było się nie uśmiechnąć przechodząc obok jego twórczości ale wrażliwością dorównywał samemu Coelhoo.
Cytat który wkleiłem jest zarówno wzruszający jak i zabawny wiadomo dlaczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mi randa

Nie zrozumiałam o co chodzi z tą minutą ciszy, bo nie wiedziałam, że zmarł. Nie pod wpływem alkoholu tyljo bardzo zmęczona. Kiedyś chyba na dziale muzycznym zamieszczałeś o nim filmik będąc pod innym nickiem, miałam wrażenie że się z niego naśmiewałeś. 

2 godziny temu, Symeon Szalony napisał:

Hm, czy Mi randa w czwartek była pod wpływem alkoholu czy może ktoś inny pisał z tego nicku? 

Jako osoba będąc o coś niesłusznie posądzonym nie pozostajesz dłużny w stosunku do oskarżyciela. Rozumiem to. Jednak ja i alkohol to raczej dwa przeciwieństwa. Za dużo niepotrzebnych, złych i negatywnych emocji wyzwala się w człowieku po alkoholu, abym mogła go tolerować w takiej ilości w jakiej jest to pożądane, wskazane i mile widziane w dzisiejszych czasach. A przyzwolenie na alkohol jest duże w dzisiejszych czasach. Ilości niezbędne do wzniesienia toastu za czyjeś zdrowie, symboliczne i tylko w szczególnych okazjach jak najbardziej. Ale nic poza tym. 

Reasumując robiłam sobie żarty w tym temacie, bo nie wiedziałam że gościu odszedł. Nie zwróciłam początkowo uwagi na zakres dat na początku filmiku. Ostatnio mało wiem, co się na świecie dzieje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, Mi randa napisał:

Nie zrozumiałam o co chodzi z tą minutą ciszy, bo nie wiedziałam, że zmarł. Nie pod wpływem alkoholu tyljo bardzo zmęczona. Kiedyś chyba na dziale muzycznym zamieszczałeś o nim filmik będąc pod innym nickiem, miałam wrażenie że się z niego naśmiewałeś. 

Jako osoba będąc o coś niesłusznie posądzonym nie pozostajesz dłużny w stosunku do oskarżyciela. Rozumiem to. Jednak ja i alkohol to raczej dwa przeciwieństwa. Za dużo niepotrzebnych, złych i negatywnych emocji wyzwala się w człowieku po alkoholu, abym mogła go tolerować w takiej ilości w jakiej jest to pożądane, wskazane i mile widziane w dzisiejszych czasach. A przyzwolenie na alkohol jest duże w dzisiejszych czasach. Ilości niezbędne do wzniesienia toastu za czyjeś zdrowie, symboliczne i tylko w szczególnych okazjach jak najbardziej. Ale nic poza tym. 

Reasumując robiłam sobie żarty w tym temacie, bo nie wiedziałam że gościu odszedł. Nie zwróciłam początkowo uwagi na zakres dat na początku filmiku. Ostatnio mało wiem, co się na świecie dzieje. 

Nie potwierdzam. 

Nie śmieje się z człowieka tylko z jego tekstów/cytatów poprawiających mi humor. Wiem że nigdy tak nie miałaś że bo ja często mam tak że ja mogę powiedzieć coś na ten temat że po prostu ja na ten temat nic za bardzo nie mogę powiedzieć. 

Ja podobnie. Somerek 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mi randa

Good night 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mi randa
1 godzinę temu, Symeon Szalony napisał:

👋

🍹

Oczywiście tylko Somerek. 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×