Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Martyna111

Niezrozumiałe zaxho

Polecane posty

Ja domyślam się o co chodzi ale potrzebuje opinii osób trzecich. Kręcę z takim facetem od ok roku. Ostatnia sytuacja jest taka że on pije i pije z nimi taka pijaczka (nie oceniajcie proszę że on pije nie pije cały czas teraz tak ma) ja nie pije i alkoholu i nie będę nikomu stawiać. On do mnie mówi tak że pije z nią bo ona stawia i tylko tyle. Ona jest bardzo szczetna i stara brudna ale ma wzięcie u tych facetow. Z jednym poszła na seks. On był świadkiem tego. Nie posądzam go o nic ale mam pretensje do niego o to że on przebywa z taką menelica. On nie widzi w tym nic złego. Dzisiaj wolał mnie na seks i powiedział tak że wolę tobie dać niz jej to znaczy że porównał mnie z menelica i że mu wszystko jedno z kim się prześpi. Ja myślałam że jestem dla niego ważna i że mnie kocha. Co o tym sądzicie? Tylko nie piszcie ze spotykam się z menelami on nie pije calu czas teraz ma taki okres. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Matix napisał:

Jeżeli on porównuje Ciebie do tej menelicy ( bo tak napisałaś) to nie wiem czy warto z nim być i utrzymywać kontakt. Traktowanie Ciebie na niskim poziomie, że tak powiem.

Tylko dlaczego.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Martyna111 napisał:

Tylko dlaczego.?

Bo moze !  i co mu zrobisz? LOL Rzucisz go ? LOL Pojdzie do tej lampucery !  A wiec nie rzucisz i bedziesz tkwila jak korek w tylku przy nim 🙂  no to on bedzie sobie pozwalal i krzyczal na ulicy ze mu anus lizalas.! pamietasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, master4 napisał:

Bo moze !  i co mu zrobisz? LOL Rzucisz go ? LOL Pojdzie do tej lampucery !  A wiec nie rzucisz i bedziesz tkwila jak korek w tylku przy nim 🙂  no to on bedzie sobie pozwalal i krzyczal na ulicy ze mu anus lizalas.! pamietasz ?

Bo może myśli że już jestem jego a nie jestem. Jak myślał że mnie traci to był miły i latał jak oszalaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Matix napisał:

Prawdopodobnie jesteś mu obojętna, bo gdyby tak nie było nie zachowałby się tak. Jeżeli jego kumpel uprawiał seks z tamtą to nie zdziwilbym się jakby on też to zrobił.

Wiem że nie. On tylko tak gada żeby mnie zdenerwować. Wiem że nie jestem mu obojętna dziwnie mi okazuje zainteresowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Martyna111 napisał:

Bo może myśli że już jestem jego a nie jestem. Jak myślał że mnie traci to był miły i latał jak oszalaly.

Ale ty mu wrecz nachalnie pokazujesz ze chetnie bys mu wlazla w gacie 🙂 wiec macie za  zero ! Nie zebra sie o milosc u osoby ktora nam tej milosci nie chce dac bo to wzbudza w niej pogarde wobec nas :! Naposz sobie to na suficie i zasypiaj patrzac na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, master4 napisał:

Ale ty mu wrecz nachalnie pokazujesz ze chetnie bys mu wlazla w gacie 🙂 wiec macie za  zero ! Nie zebra sie o milosc u osoby ktora nam tej milosci nie chce dac bo to wzbudza w niej pogarde wobec nas :! Naposz sobie to na suficie i zasypiaj patrzac na to.

Ale on mnie kocha bardziej niż ja jego. Dlatego się tak zachowuje. Wcale mu nie pokazuje tego ostatnio go olałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Martyna111 napisał:

Ale on mnie kocha bardziej niż ja jego. Dlatego się tak zachowuje. Wcale mu nie pokazuje tego ostatnio go olałam.

Raz mu pokazalas i on juz wie ze masz bzika na jego punkcie  i to mu wystarczy aby tylko cierpliwie czekac az sama mu sie nadstawisz:) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Matix napisał:

Strasznie dziwne okazywanie uczuć z jego strony...

Ale on taki jest już go rozgryzłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Martyna111 napisał:

Ale on taki jest już go rozgryzłam.

Broniac go tylko potwierdzasz ze sie w nim zabujalas 🙂 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Martyna111 napisał:

Ja domyślam się o co chodzi ale potrzebuje opinii osób trzecich. Kręcę z takim facetem od ok roku. Ostatnia sytuacja jest taka że on pije i pije z nimi taka pijaczka (nie oceniajcie proszę że on pije nie pije cały czas teraz tak ma) ja nie pije i alkoholu i nie będę nikomu stawiać. On do mnie mówi tak że pije z nią bo ona stawia i tylko tyle. Ona jest bardzo szczetna i stara brudna ale ma wzięcie u tych facetow. Z jednym poszła na seks. On był świadkiem tego. Nie posądzam go o nic ale mam pretensje do niego o to że on przebywa z taką menelica. On nie widzi w tym nic złego. Dzisiaj wolał mnie na seks i powiedział tak że wolę tobie dać niz jej to znaczy że porównał mnie z menelica i że mu wszystko jedno z kim się prześpi. Ja myślałam że jestem dla niego ważna i że mnie kocha. Co o tym sądzicie? Tylko nie piszcie ze spotykam się z menelami on nie pije calu czas teraz ma taki okres. 

Brzmi jak wchodzenie do patologii. Wiej dziewczyno od niego! Co to w ogóle za sytuacje XD I te słowa ,, wolę dac Tobie niż jej" XD

Nie tłumacz go, że pije tylko teraz. Od okresów się zaczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nienawidzę jak ktoś pije. Dziadek pił, jak nie mógł się pogodzić ze starością. 🙄

Edytowano przez White_tea

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×