Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
wubuuu27

Na kocią łapę

Polecane posty

1 godzinę temu, PituPitu1 napisał:

Nudy, praktycznie nic nie pokazali z wycieczki po stanach. 

To prawda a jak robili podsumowanie kosztów to podobno wydali na tę podróż nie mało bo  napisała, że  zmieścili się w kwocie 40 tys zł  🙄

Edytowano przez Oh Celinee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Oh Celinee napisał:

To prawda a jak robili podsumowanie kosztów to podobno wydali na tę podróż nie mało bo  napisała, że  zmieścili się w kwocie 40 tys zł  🙄

Jeżeli zwiedzili tylko to co pokazali to chyba wolałabym te pieniądze wydać na inną podróż albo nawet 2 no ale ich pieniądze, ich sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mieszkałam kilka lat w USA i doskonale znam tamtejsze produkty, i muszę przyznać ze az mam odruch wymiotny jak patrze na to, czym oni się odżywiają jak są w tych Stanach 

Edytowano przez jestem_glodna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, jestem_glodna napisał:

Mieszkałam kilka lat w USA i doskonale znam tamtejsze produkty, i muszę przyznać ze az mam odruch wymiotny jak patrze na to, czym oni się odżywiają jak są w tych Stanach 

Ale w sensie smaku? Bo z tego co widzę to kupują tam produkty nafaszerowane chemią i wysoko przetworzone ale nigdy nie próbowałam ich. Poza tym wiele z nich mam wrażenie, że dostali by podobnych w Polsce.

Edytowano przez Oh Celinee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Oh Celinee napisał:

Ale w sensie smaku? Bo z tego co widzę to kupują tam produkty nafaszerowane chemią i wysoko przetworzone ale nigdy nie próbowałam ich. Poza tym wiele z nich mam wrażenie, że dostali by podobnych w Polsce.

Amerykańskie produkty mają to do tego, ze już z daleka po etykiecie widać jakie są obrzydliwe. Zauważ ze na jednej z relacji dodali jak robią pancakes z gotowego mixu. Lol! Żebyś  mogła lepiej sobie wyobrazić to smakują jak pianka budowlana z octowym smakiem. Oni pokazywali na relacji wozek napchany całym tym dziadostwem z walmartu. Nie dość, ze to supermarket niezbyt prestiżowy, to na dodatek ociekający najgorszym gatunkowo jedzeniem. Jeśli tam sie przyjrzysz to widać masę słabych jakościowo słodyczy, jakieś syropy klonowe i płatki nafaszerowane cukrem. A najbardziej przerażały mnie ich relacje z NYC jak wpierdzielali te najobrzydliwsze hot dogi uliczne, co jak przechodzi się obok tych bud, to wali od nich jak z zapyziałej budy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, jestem_glodna napisał:

Amerykańskie produkty mają to do tego, ze już z daleka po etykiecie widać jakie są obrzydliwe. Zauważ ze na jednej z relacji dodali jak robią pancakes z gotowego mixu. Lol! Żebyś  mogła lepiej sobie wyobrazić to smakują jak pianka budowlana z octowym smakiem. Oni pokazywali na relacji wozek napchany całym tym dziadostwem z walmartu. Nie dość, ze to supermarket niezbyt prestiżowy, to na dodatek ociekający najgorszym gatunkowo jedzeniem. Jeśli tam sie przyjrzysz to widać masę słabych jakościowo słodyczy, jakieś syropy klonowe i płatki nafaszerowane cukrem. A najbardziej przerażały mnie ich relacje z NYC jak wpierdzielali te najobrzydliwsze hot dogi uliczne, co jak przechodzi się obok tych bud, to wali od nich jak z zapyziałej budy. 

Masakra. No właśnie też jakoś mi chemicznie wyglądało to jedzenie. Masakra ale lajki od nastolatków pewnie się zgadzały na Tiktoku jak to pokazywali 😂. Ja w ogóle mam wrażenie, że są dziecinni jak na swój wiek, amerykańskie płatki ( mimo, że podobne są w Polsce), lans na Starbunia itd., wywody o tym jak zły jest konsumpcjonizm i nie potrzebujemy kolejnych marek celebrytów a Iza co sezon wymienia całą zawartość szafy pod aktualne trendy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, jestem_glodna napisał:

Mieszkałam kilka lat w USA i doskonale znam tamtejsze produkty, i muszę przyznać ze az mam odruch wymiotny jak patrze na to, czym oni się odżywiają jak są w tych Stanach 

Jak byłam w Nowym Yorku przez tydzień to schudłam bo nie mogłam jeść tego tłustego i chemicznego shitu więc wjeżdżał tylko lunch w fancy knajpie bo gdzie indziej to już strach było jeść. Nie rozumiem zachwytu Katz, mięso tłuste i bez smaku, musztarda taka sobie i pseudo chleb. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 7.07.2023 o 22:46, Oh Celinee napisał:

To prawda a jak robili podsumowanie kosztów to podobno wydali na tę podróż nie mało bo  napisała, że  zmieścili się w kwocie 40 tys zł  🙄

Ja za tyle miałam 2tyg objazdowki autem po Kalifornii, Nevadzie, utah i Arizonie a potem tydzień na hawajach (Chill i zwiedzanie) plus ona nie wliczyła biletów lotniczych które mało nie kosztują a ja już w tej kwocie z biletami w klasie premium economy się zmiescilam. I jak ogladalam relacje to miałam wrażenie ze bardzo mało zwiedzają 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Heaem napisał:

Ja za tyle miałam 2tyg objazdowki autem po Kalifornii, Nevadzie, utah i Arizonie a potem tydzień na hawajach (Chill i zwiedzanie) plus ona nie wliczyła biletów lotniczych które mało nie kosztują a ja już w tej kwocie z biletami w klasie premium economy się zmiescilam. I jak ogladalam relacje to miałam wrażenie ze bardzo mało zwiedzają 

No właśnie. Tak mi się wydawało, że sporo wydali jak na to, ze w sumie nie zwiedzili za dużo + nie zatrzymywali się w hotelach. Mi chyba byłoby szkoda takich pieniędzy wydać na taki wyjazd, wolałabym lecieć na Hawaje i Seszele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Oh Celinee napisał:

No właśnie. Tak mi się wydawało, że sporo wydali jak na to, ze w sumie nie zwiedzili za dużo + nie zatrzymywali się w hotelach. Mi chyba byłoby szkoda takich pieniędzy wydać na taki wyjazd, wolałabym lecieć na Hawaje i Seszele.

Jak jej skomentowałam o tym to odpisała ze ja byłam tydzień krócej (??? Jak i oni i ja 3 tyg łącznie byliśmy), ze kamper więcej pali jak auto (ale ja musiałam płacić za motele wiec się wyrównało z paliwem) i jeszcze coś tam dopisała… No i my jedliśmy po knajpkach a oni chemię z marketu a wiadomo wyjscie do knajpy w USA = napiwek min 20% 😄 a i jeszcze slub wzięliśmy wiec opłaty związane ze ślubem tez są w tych kosztach 😂🙈

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Heaem napisał:

Jak jej skomentowałam o tym to odpisała ze ja byłam tydzień krócej (??? Jak i oni i ja 3 tyg łącznie byliśmy), ze kamper więcej pali jak auto (ale ja musiałam płacić za motele wiec się wyrównało z paliwem) i jeszcze coś tam dopisała… No i my jedliśmy po knajpkach a oni chemię z marketu a wiadomo wyjscie do knajpy w USA = napiwek min 20% 😄 a i jeszcze slub wzięliśmy wiec opłaty związane ze ślubem tez są w tych kosztach 😂🙈

Nie wiem, może dla nich ten wyjazd był tyle wart ale szczerze mówiąc na ich miejscu wolałabym na ten moment pomyśleć o odkładaniu na własne mieszkanie, tym bardziej, że mówiła kiedyś że nie chce mieszkać na stałe w Stalowej i że rodzice planują powrót do Polski więc i do swojego domu rodzinnego zapewne, w którym na ten moment mieszka Iza z Bartoszem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, Heaem napisał:

Ja za tyle miałam 2tyg objazdowki autem po Kalifornii, Nevadzie, utah i Arizonie a potem tydzień na hawajach (Chill i zwiedzanie) plus ona nie wliczyła biletów lotniczych które mało nie kosztują a ja już w tej kwocie z biletami w klasie premium economy się zmiescilam. I jak ogladalam relacje to miałam wrażenie ze bardzo mało zwiedzają 

Za 40k to jest rejs na antarktydę lącznie z samolotem do Bueanos Aires. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ich wyjazd wyglądał jak podróż z punktu A do punktu B i małe zwiedzanie przy okazji przerw na siku. 
Kwota za podróż mnie powaliła ze względu na to, że bardzo mało zwiedzali, spali w kamperze i nie jadali na mieście. 
Śledziłam relacje Izy, bo chciałabym kiedyś zrobić taką objazdówkę, ale po tym co widziałam, nie czuję się zachęcona. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, sosczosnkowy napisał:

Ich wyjazd wyglądał jak podróż z punktu A do punktu B i małe zwiedzanie przy okazji przerw na siku. 
Kwota za podróż mnie powaliła ze względu na to, że bardzo mało zwiedzali, spali w kamperze i nie jadali na mieście. 
Śledziłam relacje Izy, bo chciałabym kiedyś zrobić taką objazdówkę, ale po tym co widziałam, nie czuję się zachęcona. 

Ja też nie. Nuda i Starbucks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Oh Celinee napisał:

Ja też nie. Nuda i Starbucks.

Z tym Starbuniem to już gorzej niż nudy. Dzidzie- pierniki. Jakby nie wiem co to było ten Starbucks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, Misha napisał:

Z tym Starbuniem to już gorzej niż nudy. Dzidzie- pierniki. Jakby nie wiem co to było ten Starbucks.

To prawda. Serio on jest taką amerykańską dziewczyną jak ona mówi 😂

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 9.07.2023 o 22:11, jestem_glodna napisał:

Dokładnie. Dorośli udający dzieci

i te zdziecinniałe rolki na Insta, masakra

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej mnie śmieszy ten jej lans na osobę świadomą, potępiającą tworzenie nowych marek ubraniowych gdy sama wymienia zawartość całej szafy raz w roku albo nawet częściej. Kolejna ofiara mody z nowym stylem co sezon, oczywiście stylem idealnie wpisującym się w największe trendy sezonu. Najpierw nakupi masę ubrań, którymi się zachwyca a za max rok wędrują na Vinted i kupuje kolejne. To samo z jedzeniem. Nakupują masę jedzenia a potem robią sprzątanie i wyrzucają połowę suchych produktów bo są przeterminowane. Oczywiście w międzyczasie wpadają kolejne mądrości na temat konsumpcjonizmu i kolejne zakupy. Hipokryzja na najwyższym poziomie.

  • Thanks 9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×