Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
LolitaTakesRevenge

W ogóle ktoś tu się ostatnio martwił o dziwne filmiki na Insta Britney Spears

Polecane posty

1 minutę temu, LolitaTakesRevenge napisał:

Jakby mi zależało na wysokim poziomie i wysyłałabym to do szkoły aktorskiej, to bym przygotowała scenografię, i zadbała o wiele innych rzeczy,  a tu, jeszcze zważywszy że muszę sprzątać po trochu z racji nudności i mam zresztą też panią normalnie, której zresztą zawsze pomagam, to po co? Dla Ciebie, hejtero? Weź mnie po prostu ignoruj, Ogonie. Tu Kafeteria, działamy z przymrużeniem oka, jakbyś nie zauważyła. 

To nie kwestia, czy by ci zależało, tylko tego, że ty tego wysokiego poziomu nie masz. 
Sprzatasz Ty, sprząta Ci Pani od sprzątania, a na chcecie nadal bałagan, coś mało efektywne jesteście 😂

Zaraz pewnie wyjedziesz z teza, ze artyści tak maja ze żyją w nieładzie. 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, wrrr_gzium napisał:

To nie kwestia, czy by ci zależało, tylko tego, że ty tego wysokiego poziomu nie masz. 
Sprzatasz Ty, sprząta Ci Pani od sprzątania, a na chcecie nadal bałagan, coś mało efektywne jesteście 😂

Zaraz pewnie wyjedziesz z teza, ze artyści tak maja ze żyją w nieładzie. 
 

Czemu w ogóle mną się interesujesz? No Pani ma prawo wziąć urlop. Ty też mało efektywna w tym hejcie. Nic nie wiesz o moim poziomie, na pewno nie będę rzucać Ci pereł przed wieprza. EOT.

Edytowano przez LolitaTakesRevenge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Żaba Monika napisał:

Nie ogladam takich badziewi.

Masz na szczęście jeszcze taką wolność na tym zwariowanym świecie, że nie musisz 🙂 Bywają ciekawym studium przypadku(ów) 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Żaba Monika napisał:

A co, planujesz wprowadzenie dyktatury i zmuszanie ludzi do ogladania swoich filmikow?

Ależ wy jesteście przewrażliwione. Nie, jestem libertarianką, więc tak średnio to do tego przystaje. Robisz co chcesz Zaba. Tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, wrrr_gzium napisał:

Napisałam ze masz syf na chacie i to jest hejt ?😂

Hejtem jest to, że chodzisz za mną jak Ogon i ciągle w chamski sposób czegoś się czepiasz. Nie ma dyktatury jeszcze - nie podoba się - nie oglądaj. I akurat na moich najnowszych zdjęciach nie mam syfu. Poza tym proponowałam Ci rezygnację z dalszej dyskusji i wyjście z tematu, bo nie widzę powodu rozmawiania z kimś, kto tak zapiekle mnie nienawidzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×