Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
prawnikczylekarz

Manifestacje

Polecane posty

Heyy, nie wiem, dlaczego, ale lubię manifestować swoje nieszczęście. Lubię wyobrażać sobie, że jestem chory i umieram. Od pewnego czasu wyobrażałem sobie, że jestem uzależniony od narkotyków, co przyniesie mi śmierć. Scenka (bo wyobrażałem sobie konkretną scenkę) miała miejsce podczas lekcji historii klasy matematyczno-fizycznej. Czasami w tej scence pojawiała się moja koleżanka. Rozmawiała ze mną, mówiła, jak bardzo zawiodłem ją swoim postępowaniem. Kilka razy zdarzyło się, że wyobrażałem sobie, że podczas tej samej lekcji, z tą samą klasą i nauczycielem, samobójstwo popełnia znana, bliska mi osoba. Nie była to konkretna osoba, po prostu ktoś kogo znałem. Kilka dni temu dowiedziałem się, że przedawkowała koleżanka mojej koleżanki, o której wcześniej pisałem. Dziewczyna uczęszczała do klasy matematyczno-fizycznej i posiadała nazwisko niezwykle zbliżone do nazwiska nauczyciela historii. Nigdy owa dziewczyna nie pojawiła się w moim wyobrażaniu sobie tego wszystkiego. Nigdy. Czy myślicie, że mogłem w nieumyślny sposób spowodować jej śmierć? Proszę o szczerą odpowiedź...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×