Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Cześć dziewczyny może któraś z was mi podpowie. Miesiączkę miałam 9 czerwca 2023 cykle mam 27-28 dniowe staramy się z partnerem o dziecko. Pisze do was ponieważ pierwszy raz przydazylo mi się coś takiego jakoś 8 dni po owulacji dostałam plamienia trwało ino pierw 2 dni ale nie było całodniowe tylko raz dziennie różowa plamka/śluz przy podcieraniu potem 2 dni przerwy i znowu to samo łącznie trwało to aż 8 dni. Po czym normalnie w terminie dostałam "okresu" też dużo słabszego niż zwykle i bez skrzepów. Moje miesiączki normalnie są bardzo obfite i trwają 4/5 dni. Z tad moje pytanie czym mogło byc spowodowane 8 dniowe plamienia plus 3 dniowe lekkie krwawienie? Mam w planach wybrać się do ginekologa ale stwierdziłam że napiszę do was może któraś z was kiedyś przytrafiło się coś takiego. Dodam że w 3 dzień tego Ala plamienia robiłam beta HCG ale wyszło <2.30 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście nie licząc pierwszego dnia plamienia a tego lekkiego krwawienia to następna "miesiączkę"  dostałam 6 lipca 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2023 o 21:05, Justa1231 napisał:

Oczywiście nie licząc pierwszego dnia plamienia a tego lekkiego krwawienia to następna "miesiączkę"  dostałam 6 lipca 

Noc nie znaczy. Krwawienie śródcykliczne się zdarza. Moze akurat to bylo krwawienie okołoowulacyjne. Jeżeli to się nie powtórzyło w tym cyklu, to ja bym odpuściła lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę się wystraszyłam wtedy że coś jest nie tak od 3 tyg mam ciągłe bóle tak jak na miesiączkę a od kilku dni fatalnie się czuje. Ale może masz rację i to nic takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, Justa1231 napisał:

Trochę się wystraszyłam wtedy że coś jest nie tak od 3 tyg mam ciągłe bóle tak jak na miesiączkę a od kilku dni fatalnie się czuje. Ale może masz rację i to nic takiego

Robiłaś test ciążowy ostatnio? Ja miałam ból jak przy miesiączce na początku ciąży i też różnie się czułam zwłaszcza w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Robiłam test o czułości 25 ale jest negatywny. Od niedzieli ciągle mnie mdli nieraz wymiotuje wątpię żeby to była ciąża skoro test negatywny dziś idę do ginekologa bo ten ból brzucha i odcinka lędźwiowego jest dość mocny a do miesiączki zostało około 13 dni 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodam że mam już jedne dziecko córka ma 4 lata ale w tamtej ciąży dowiedziałam się dopiero w 10 tyg bo miałam krwawienia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

4 lipca robiłam beta HCG ale wynik <2.3 więc nie wiem co się dzieje z moim organizmem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Justa1231 napisał:

Robiłam test o czułości 25 ale jest negatywny. Od niedzieli ciągle mnie mdli nieraz wymiotuje wątpię żeby to była ciąża skoro test negatywny dziś idę do ginekologa bo ten ból brzucha i odcinka lędźwiowego jest dość mocny a do miesiączki zostało około 13 dni 

Dziwne objawy. Daj znać co to jest jak wrócisz od lekarza. Może i innym się przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli czegoś się dowiem napewno napiszę. Bo trochę mnie to wszystko martwi a nie chce sobie nic wmawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć jestem po ginekologu wszystko jest jak najbardziej okej ginekolog stwierdził że owulacja będzie dziś wieczorem albo w nocy. Trochę mnie to martwi bo mój partner wyjechał a ostatni stosunek był w środę czy jest możliwość że z tamtego stosunku do tej owulacji może coś z tego wyjść ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Justa1231 napisał:

Cześć jestem po ginekologu wszystko jest jak najbardziej okej ginekolog stwierdził że owulacja będzie dziś wieczorem albo w nocy. Trochę mnie to martwi bo mój partner wyjechał a ostatni stosunek był w środę czy jest możliwość że z tamtego stosunku do tej owulacji może coś z tego wyjść ?

Przepraszam, ale skoro nie chcesz być w ciązy to czemu nie kupisz paczki gumek partnerowi? Litości.

Tak, jeżeli owulacja będzie dzisiaj to może dojść do zapłodnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tym że bardzo bym chciała być w ciąży. Dlatego się zastanawiałam czy skoro seks był w środę dziś ma być owulacja czy mam nadal szansę. Co prawda dopiero 3 miesiąc się staramy. A bardzo byśmy chcieli rodzeństwo dla córki.

Edytowano przez Justa1231

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Justa1231 napisał:

Cześć jestem po ginekologu wszystko jest jak najbardziej okej ginekolog stwierdził że owulacja będzie dziś wieczorem albo w nocy. Trochę mnie to martwi bo mój partner wyjechał a ostatni stosunek był w środę czy jest możliwość że z tamtego stosunku do tej owulacji może coś z tego wyjść ?

Może jeśli poprosisz sąsiada o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, ToMasz1985 napisał:

Może jeśli poprosisz sąsiada o pomoc.

Jeśli ty tak wolisz droga wolna rób co chcesz 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Justa1231 napisał:

Jeśli ty tak wolisz droga wolna rób co chcesz 😄

Dziękuję, że mi pozwalasz 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×