Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Jula0987

Spóźniający się okres

Polecane posty

Witam, spóźnia mi sie okres, moje cykle są różne zazwyczaj 31-35 dni ale zdążały się i późniejsze kiedy miałam później owulacje np cykl 42 dni. W tym miesiącu jest 37 dzień cyklu i tydzień temu (później niż Zawiszę) zaczęłam mieć ból piersi a kilka dni później brzuch pobolewa do dziś jak na okres (zawsze tak mam) dodam że brałam antybiotyk amotaks na zapalenie oskrzeli i owulacje miałam później niż zawsze bo jakoś 25dc. Współżyje zawsze z prezerwatywa plus stosunek przerywany w prezerwatywie. Nigdy nic się nie stało ani nie pękło. Jednak trochę się boje a najbardziej nie lubię tego czekania na okres . Z jednej strony wiem że owulacja była późno dlatego pewnie okres tez bo piersi tez zaczęły mnie bolec później niż zawsze bo dopiero w 31 dc. A zawsze bolały wcześniej. 😞 mam nadzieje że dostanę okres:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kup monitor cyklu i po problemie. Przecież czasem tak jest, że okres się przesunie... Ja korzystam w domu z cyclotestera i tam mam wykresy cyklu. Do ginekologa je zanosze, żeby widział, co się dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×