Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Monikaw12

Zastój moczu w nerce

Polecane posty

Tata lat 65. Zastój moczu w nerce . Nie ma innych objawów. Czym to może być spowodowane ? 

Dawniej miał piasek w nerkach 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Nie wiem czy próbowaliście medycyny alternatywnej? Bez dobrej diagnozy, to poruszanie się po omacku. Ja przeszłam diagnozę z Aury u bioenergoterapeuty i wskazał to czego medycyna konwencjonalna nie mogła zobaczyć. Wystarczy wysłać foto. Wiem, że trudno w to uwierzyć, ja sama na początku też nie wierzyłam, aż się nie przekonałam. Jeżeli Ciebie to zainteresowało, to poczytaj mój wątek, gdzie opisuję szczegółowo moją przygodę z bioenergoterapią -

Możesz też skonsultować się wstępnie z Panem Julianem uzdrowicielem bezpłatnie, nigdy nie wiadomo co może pomóc! Pozdrawiam serdecznie. Z tego co wiem, to usuwa dość szybko kamienie z nerek, teraz obecnie leczy pacjenta z rakiem guza w korze nadnerczy i zmniejszył go już o połowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem lekarzem więc samej trudno mi powiedzieć, ale znam dobrego urologa, do którego warto udać się, może on zdiagnozuje przyczynę problemu. Polecam, bo też bardzo pomógł mojemu tacie. Doktor Przemysław Dudek przyjmuje w SCM clinic w Krakowie, Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×