Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Kafeteri@nka

Podobam się czy nie? Zachowanie faceta

Polecane posty

Nie jest to jakoś ważne ale zastanawia mnie. Jest taki jeden chłopak który wobec mnie jest taki na dystans tzn mówi mi na pani i tak mnie traktuje. Widzi że inni jacyś faceci mnie adoruja a on nie. Kiedyś taki jeden mówił do niego że jestem ładna coś tam a on powiedzial nie przyglądałem się. Do mnie jest zawsze miły mówi siema dziendoby proponowal mi kiedyś czy chce coś do picia ale nie podrywa mnie. Natomiast z tego co widzę podrywał taka jedna dziewczyna (nie jakaś ładna bo ma nadwage) I wtedy jest taki obcesowy natarczywy nieuprzejmy? Do mnie faceci mówią że jestem ładna. Nie jest mi do niczego potrzebna jego adoracja. Tylko tak mnie zastanawia jegostosunek do mnie bo jest inny. Bo jest dla mnie miły traktuje mnie z szacunkiem ale mnie w sposób prostacki nie pokrywa jak inne. Jak uważacie podobam mu się czy nie? A może sobie myśli inni ja podrywają a ja nie będę bo nie jest w moim typie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Qwerty87 napisał:

Jak byś mu sie podobala to by startował

No nie wiem właśnie. Zazwyczaj podrywa jak jest pijany. Na trzeźwo nie. Dla mnie jest miły. Zauważyłam tylko ze podrywał dziewczynę brzydsza ode mnie niezadbana i grubsza.

Edytowano przez Kafeteri@nka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Qwerty87 napisał:

A to na patoli sie nie znam 😜

To nie jest pijak. Na początku też myślałam że mu się nie podobam ale jak zobaczyłam ze podrywał brzydka dziewczynę to zmieniłam zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Perwersyjny za to szczupły napisał:

No to wiele wyjaśnia. Ale jeśli to kloszard story to zmieniam zdanie.

No trochę wyjaśnią bo myślałam że ma większe wymagania a skoro podrywa taka przeciętna dziewczynę bo mnie tez może 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Perwersyjny za to szczupły napisał:

Wysoko mu postawiłaś poprzeczkę, stwierdził że u Ciebie za wysokie progi

A skąd on może wiedzieć jaka ja mam poprzeczkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, RobertDe_Niro napisał:

bo mu piwo kupila...bądz lepsza, zaskocz go i kup wino

Ona sprzedaje podrywał ją w sklepie on kupowal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, muchos potatos napisał:

nie wszyscy zwracają uwagę tylko na wygląd

a niektórzy lubią grubsze

On zwraca bo widać że zwraca na zgrabne tyłki. A ta dziewczyna akurat jest przeciętna ja pięknością nie jestem ale brzydka też nie. Nie wiem co do mnie ma może jestem za poważna 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Perwersyjny za to szczupły napisał:

Wszystko mu kupujesz - stąd 

Ja mu nic nie kupuje on mi chciał ma pieniqdze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Qwerty87 napisał:

Przy kolegach tak kozaczy. A w glebi serca szuka prawdziwej miłości, a ta nie zależy od tyłka ani c*cka

Zależy! Nie piėrdol faceci zwracają uwagę na wygląd i tyle. Ale chodzi mi o stosunek tego gościa do mnie jak mu się nie podobam i dlatego mnie nie zaczepia oki ale chce ustalić o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Qwerty87 napisał:

A kto powiedział że są brzydsze

Ta co widziałam że podrywa nie jest jakaś pięknością 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, DzikaWyprawa napisał:

Dla niego pewnie jest, dla ciebie być nie musi 😁😄

Dėbilu przecież widzę ! Na ulicy raz zwrócił uwagę na zgrabna dziewczynę zgrabniejsza ode mnie a potem widziałam jak podrywa brzydsza i grubsza. Ta akurat co zaczepiał jest ode mnie brzydsza nie zazdrość 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, DzikaWyprawa napisał:

Jestem kobietą... 

Nudzisz trollico 😛Ale to już było i nie wróci więcej ☺️

A to wszystko wyjaśnia. Kobiety tutaj to straszne zazdrosnice nie udlaw się 🤣🤣🤣 teraz będziesz pisać wszystko żebym tylko nie myślała że mu się podobam 😂😂😂😂😂

Edytowano przez Kafeteri@nka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, ale jeśli podrywa w sposób natarczywy bo ma taki styl, a wobec Ciebie jest uprzejmy to raczej Tobie się on podoba i dlatego rozkminiasz...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, marawstala napisał:

Nie wiem, ale jeśli podrywa w sposób natarczywy bo ma taki styl, a wobec Ciebie jest uprzejmy to raczej Tobie się on podoba i dlatego rozkminiasz...

 

Podoba za dużo powiedziane.  Natarczywy to jest jak jest pijany jak jest trzeźwy to jest miły. Zawsze miałam z nim do czynienia jak był trzeźwy. Ja mam wrażenie że mu się podobam ale trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Kafeteri@nka napisał:

Podoba za dużo powiedziane.  Natarczywy to jest jak jest pijany jak jest trzeźwy to jest miły. Zawsze miałam z nim do czynienia jak był trzeźwy. Ja mam wrażenie że mu się podobam ale trochę.

W takim razie skąd wiesz jaki jest jak podrywa i w jakim stanie to robil jak nie miałaś z nim do czynienia... chyba, że z opowieści... może podrywa tylko wtedy jak wypije więc nie było okazji... : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, marawstala napisał:

W takim razie skąd wiesz jaki jest jak podrywa i w jakim stanie to robil jak nie miałaś z nim do czynienia... chyba, że z opowieści... może podrywa tylko wtedy jak wypije więc nie było okazji... : )

Ok. mogłaś być świadkiem tamtych sytuacji, a podrywał te które akurat się napatoczył... takiego podrywu nie ma co brać na serio, ale fakt faktem alkohol go ośmiela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Maki.. napisał:

Nie ma pewności.. i to jest tajemnica.

Za chwilę mogą się pojawić nowe fakty... Dobranoc .)

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, marawstala napisał:

W takim razie skąd wiesz jaki jest jak podrywa i w jakim stanie to robil jak nie miałaś z nim do czynienia... chyba, że z opowieści... może podrywa tylko wtedy jak wypije więc nie było okazji... : )

Z obserwacji 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, zabki myje napisał:

Eee... o gustach sie nie dyskutuje.jemu widac sie podobaja te kraglejsze a ty za duzo cialka nie masz wiec jestes mu obojetna a wiec ani za ! ani przeciw! Nie angazuje sie bo nic do ciebie nie czuje 🙂 I to jest to co cie dreczy!ze on nic do ciebie nie czuje ! Ale w Przyrodzie tez tak bywa .Szympans jak ma ochote na samice to ja leje a jak jest mu obojetna to nawet da jej banana! ale nie podupcy! 

Ja też jestem kraglejsza 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Kafeteri@nka napisał:

Dėbilu przecież widzę ! Na ulicy raz zwrócił uwagę na zgrabna dziewczynę zgrabniejsza ode mnie a potem widziałam jak podrywa brzydsza i grubsza. Ta akurat co zaczepiał jest ode mnie brzydsza nie zazdrość 🤣

Moze dobrze sie z nia rozmawia 

Edytowano przez Naitheure

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, zabki myje napisał:

Szympans jak ma ochote na samice to ja leje a jak jest mu obojetna to nawet da jej banana! ale nie podupcy! 

to innymi slowy jak facetowi sie podoba dziewczyna to jej dokucza? 😮a jak jest obojetna to daje ciasteczka ale utrzymuje friendzone? 😮

Edytowano przez Naitheure

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, zabki myje napisał:

W swiecie zwierzat wsrod ktorych  czlowiek uzyskal dominujaca pozycje panuja prawa oparte na najprostrzych instynktah a wiec kroluje sila fizyczna  jako argument  dominacji.:) W stadzie szympansow zawsze jest przemoc bo to struktura oparta na drabinie spolecznej gdzie wciaz trwa walka o dominacje.Podporzadkowywanie sobie samic jest jednym z jej elementow.Pokazuje innym kto jest wladza.

jelsi samiec ma ochote na samice to po prostu ja sobie bierze ale jesli ona protestuje to przywoluje ja do pozradku czyli pokazuje jej miejsce w hierarchii stada dajac pare kuksancow .Z obserwacji wynika ze to ja przekonuje i nastraja do niego bardzo pozytywnie bo licza sie w stadzie silne geny potomstwa  a agresywny samiec ma tych genow nadmiar.Taka samica po zblizeniu potrafi nawet iskac jego futro co jest oznaka najwyzszej intymnosci.

Natomiast sa w stadzie tez samice ktore nie wzbudzaja pozadania dominujacego samca  ale te pelnia role "masy "  stada czyli pomnazaja liczebnosc a liczebnosc stada ma swoja wage bo stanowi gwarancje bezpieczenstwa jednostek. mamy wiec sytuacje ze dominujacy samiec daje babana samicy ktora go nie pociaga , tylko i wylacznie aby ja zintegrowac ze stadem .Gest ktory ma charakter wylacznie utylitarny a nie seksulany.

Przekladajac to na wypowiedz naszej autorki to takie neutralne  zachowanie  wobec niej moze sygnalizowac ze facet ma inne cele niz bzykanie.Nie znam tych meneli ,ale mysle ze moze mu przyswiecac pomysl aby ja sobie zjednac na tyle, by mu dala  kase bez oporow  na piwo jak mu zabraknie 🙂 Licza sie tez wiezi grupowe.Najwidoczniej traktuje ja jako czlonka tej pijackiej grupy i dba o integracje  bo taki pomysl ma w swoim  gadzim mozgu ktory kieruje jego najprostrzymi funkcjami ezystencjalnymi.Integracja grupy  bowiem to podstawa sily grupy a wiec daje poczucie bezpieczenstwaa ludzie sa wyjatkowo na to czuli co widzimy po ich dzialaniach prospolecznych.Lubia sie bowiem gromadzic w zespoly:) Menel rzadko pije sam.Woli w towarzystwie:) 

Inne cele powiadasz...😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 3.08.2023 o 19:47, Kafeteri@nka napisał:

To nie jest pijak. Na początku też myślałam że mu się nie podobam ale jak zobaczyłam ze podrywał brzydka dziewczynę to zmieniłam zdanie.

Niezłe mniemanie o sobie masz ...może dla niego  jest ładna może kręci go więcej ciałka u kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, kardulaki napisał:

Niezłe mniemanie o sobie masz ...może dla niego  jest ładna może kręci go więcej ciałka u kobiety.

🤣🤣🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×