Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Misha

KarolinaG jutjuberka, co reklam nie oznacza

Polecane posty

Nasza tatusiowa znowu reklama nie jest u niej oznaczona. Takie to trudne? Tyle hashtagów, ale reklama nie chce jej wyjść spod ręki... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zauważyłam, że temat o Karolinie, który założyłam, został usunięty 😉

W sumie i tak mało kto wie, kto to (mimo 100k subskrybentów i średniej ogladalności 6k🤣).

Ostanio mnie rozwaliła, bo odpisała jakiejś dziewczynie, że ona się rozwija🤣 Prawie 40latka, od 7 lat w UK bez znajomości języka, nagrywajaca tik toki o tym, czy woli snickers czy mars. Nic tylko pozazdrościć rozwoju i ambicji- na poziomie 13 latki🤦‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie weszłam na jej kanał. Ona nawet do 6k wyświetleń nie dobija. FBB ma dużo mniej subskrybentów (Karoliny kupione boty trudno nazwać subskrybentami) a dużo większe wyświetlenia. Karolina pewnie tak zajęta jest rozwojem lol, że nie zauważa absurdalności tej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2023 o 15:01, Rozaa napisał:

Właśnie weszłam na jej kanał. Ona nawet do 6k wyświetleń nie dobija. FBB ma dużo mniej subskrybentów (Karoliny kupione boty trudno nazwać subskrybentami) a dużo większe wyświetlenia. Karolina pewnie tak zajęta jest rozwojem lol, że nie zauważa absurdalności tej sytuacji.

Jestem ciekawa jak długo jej córki będą chciały brać w tym udziel. Przecież to już duże panny. A ta wiecznie jakby maluchami były. Nadal nie oznacza reklam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Misha napisał:

Jestem ciekawa jak długo jej córki będą chciały brać w tym udziel. Przecież to już duże panny. A ta wiecznie jakby maluchami były. Nadal nie oznacza reklam...

Często nakręca gdy jedzą, sprzeczają się, dlaczego ona to robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Kelsey napisał:

Często nakręca gdy jedzą, sprzeczają się, dlaczego ona to robi?

 

10 godzin temu, Kelsey napisał:

Często nakręca gdy jedzą, sprzeczają się, dlaczego ona to robi?

Właśnie...  Jakoś tak mega żenujące to. Może tego nie widzi, że troszkę prywatności by im się przydało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taka trochę dzidzia piernik z niej. Niby nieszkodliwa ale mało inspirująca. Prawie 40. lat na karku a strasznie dziecinnie się zachowuje, spineczki, warkoczyki plecie, tona młodzieżowych ciuchów z Shein. odnoszę też wrażenie że mało świadoma jest jak psuje dziewczyny  toną tego plastiku i ile szkodzi środowisku. Nie widzę żeby się rozwijała, ani języka się nie uczy ani nie szydełkuje na garncarstwo też nie poszła. Myślicie że ona serio wykupiła te subskrypcje? Aż razi dysproporcja. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale co ona ma innego do pokazania? Ani hobby, ani rozwoju, ksiażkę przeczyta raz na ruski rok (zazwyczaj mało ambitna). Grono znajomych ograniczone do rodziny. Siedzi w domu i albo na zakupy jeździ albo tik toki nagrywa. 

Największe wyświetlenia maja filmy o i z dziećmi. Urodziny Lili, poronienie, informowanie dziewczyn o rodzeństwie.

Gdyby zabrać dzieci z jej vlogów to pozostałyby zakupy, koty i pozdrowienia widzów. Nie za wiele ma do zaoferowania ta dziewczyna.

P.s. gdyby się ktoś zastanawiał dlaczego ja ogladam, to z 2 powodów. Kiedyś też mieszkałam w tym samym mieście, w którym ona mieszka. Sentyment pozostał. A poza tym to taka guilty pleasure dla odmóżdzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Rielka napisał:

Taka trochę dzidzia piernik z niej. Niby nieszkodliwa ale mało inspirująca. Prawie 40. lat na karku a strasznie dziecinnie się zachowuje, spineczki, warkoczyki plecie, tona młodzieżowych ciuchów z Shein. odnoszę też wrażenie że mało świadoma jest jak psuje dziewczyny  toną tego plastiku i ile szkodzi środowisku. Nie widzę żeby się rozwijała, ani języka się nie uczy ani nie szydełkuje na garncarstwo też nie poszła. Myślicie że ona serio wykupiła te subskrypcje? Aż razi dysproporcja. 

Na bank nie zdaje sobie sprawy z wpływu na środowisko, zdrowie i poczucie estetyki. Cała trójka wyglada jakby właśnie wyszła z bazaru na poczatku lat 90 tych. Bezguście (no dobra, o gustach się nie dyskutuje) i tandeta. Ona mi się kojarzy z panienka w białych kozaczkach w jeansowej mini i tipsami prosto z solarium.

Ona w ogóle nie ma świadomości jak to wszystko wpływa na nasza planetę:/

A co do subów to jest to tak oczywiste, że aż razi. Myślę, że Artur zainwestował w rozwój Karoliny lol. Vlogmasy to już w ogóle maja smiesznie małe wyświetlenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się zastanawiam czemu ona do pracy nie pójdzie. Serio za te marne 5-10k tys views na filmiku jest w stanie zarobić równoległość choćby minimalnej krajowej w uk ze jej się po prostu nie opłaca? Nastolatki w domu a matka w domu głupoty nagrywa. Ani to ambitne treści ani oglądalności nie ma. Tyle dobrego że chociaż faktycznie obiady gotuje, dom ogarnia. Ale serio tak bez żadnej ambicji i cienia zażenowania siedzi kura domowa, mi byłoby po prostu wstyd. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×