Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Bommie

Kawusia Bardowska

Polecane posty

Bardziej mnie ciekawi kim są Ci ludzie, co innych od zazdrośników wyzywają, bo ja np. widzę zmęczoną dziewczynę bez aspiracji, która zasłynęła w internecie dzięki temu, że oszukiwali, a teraz zamiast cieszyć się tym, co mają oszukują nadal narzucając sobie presję bycia idealnymi. Ciekawi mnie jak to możliwe, że ona po ciąży wyglądała lepiej niż teraz. No nie widzę powodów do zazdrości, bo dochodzi jeszcze ogrom kredytów, a czy z nimi tak się śpi spokojnie, wątpliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze opcja, że Ci ludzie wierzą we wszystko, co im powiedzą to i może faktycznie wygląda to jak bajka. Kopciuszek spotyka swojego królewicza, mają dzieci, budują dom, on jej zapewnia dostatnie życie, ona opiekuję się domem, cytując niektóre komentarze "stwarzając im świetne warunki", przy okazji nadal zakochani mimo upływającego czasu. On pomaga jej w obowiązkach domowych, ona mu na gospodarstwie. Ona mimo, że zajmuje się dziećmi, to pisze książki, nagrywa filmy, gotuje, sprząta, uprawia warzywka na pyszny rosołek, robi przetwory na zimę. On strudzony wraca do domu, gdzie czeka na niego filigranowa żona gotowa zrobić dla niego wszystko. I tak sobie żyją w tym sielskim klimacie wsi, gdzie jedynym zmartwieniem jest wspólne wypicie kawy o poranku.🙂

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Mamitta napisał:

Bardziej mnie ciekawi kim są Ci ludzie, co innych od zazdrośników wyzywają, bo ja np. widzę zmęczoną dziewczynę bez aspiracji, która zasłynęła w internecie dzięki temu, że oszukiwali, a teraz zamiast cieszyć się tym, co mają oszukują nadal narzucając sobie presję bycia idealnymi. Ciekawi mnie jak to możliwe, że ona po ciąży wyglądała lepiej niż teraz. No nie widzę powodów do zazdrości, bo dochodzi jeszcze ogrom kredytów, a czy z nimi tak się śpi spokojnie, wątpliwe.

Na Facebooku można zobaczyć, że wszystkie wzniosłe komentarze pochodzą od pań w średnim wieku. Co ciekawe, gdy się zapyta o powód zazdrości, NIGDY nie uzyskuje się odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Mamitta napisał:

Bardziej mnie ciekawi kim są Ci ludzie, co innych od zazdrośników wyzywają, bo ja np. widzę zmęczoną dziewczynę bez aspiracji, która zasłynęła w internecie dzięki temu, że oszukiwali, a teraz zamiast cieszyć się tym, co mają oszukują nadal narzucając sobie presję bycia idealnymi. Ciekawi mnie jak to możliwe, że ona po ciąży wyglądała lepiej niż teraz. No nie widzę powodów do zazdrości, bo dochodzi jeszcze ogrom kredytów, a czy z nimi tak się śpi spokojnie, wątpliwe.

Sorki, są to osoby w wieku 60+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tym wszystkim zachwyconym nią emerytkom wydaje się chyba, że wszystko co widzą na ekranie to prawda. A to, ile z nich pisze ze chciałoby taką synową, to aż szok. Tylko teraz pytanie za 100pkt: gdyby ich synowe non stop podrzucały im dzieci do pilnowania, żeby biegać co 2tyg do fryzjera, kosmetyczki i na zakupki, kazały jeździć ze sobą na wakacje żeby pilnować dzieci, bo one muszą przecież odpocząć i ponagrywać filmiki, dzień w dzień nakładały grubą tapetę, cały dzień biegały z telefonem w łapie i wrzucały wszystko do internetu... przecież wieszałyby na nich psy 24/7🤷‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Anka91 napisał:

Tym wszystkim zachwyconym nią emerytkom wydaje się chyba, że wszystko co widzą na ekranie to prawda. A to, ile z nich pisze ze chciałoby taką synową, to aż szok. Tylko teraz pytanie za 100pkt: gdyby ich synowe non stop podrzucały im dzieci do pilnowania, żeby biegać co 2tyg do fryzjera, kosmetyczki i na zakupki, kazały jeździć ze sobą na wakacje żeby pilnować dzieci, bo one muszą przecież odpocząć i ponagrywać filmiki, dzień w dzień nakładały grubą tapetę, cały dzień biegały z telefonem w łapie i wrzucały wszystko do internetu... przecież wieszałyby na nich psy 24/7🤷‍♀️

Może warto żeby taką Ankę miały, szybko by doceniły swoje synowe. Warto zwrócić uwagę, że ona mimo, że ma bardzo dużo wolnego czasu jest tak leniwa, że pokazując ten nazwijmy to ogródek nawet go nie ogarnie do nagrań. Nie nagra też filmu, który trwa kilkanaście minut max myślę mając na to tydzień, już nie mówiąc o nagrywaniu na zapas. Woli olać widzów i bez słowa wyjaśnienia przejść do porządku dziennego. Przecież ona nagrywa gotowanie, sprzątanie i tego rodzaju czynności, czy to oznacza, że przez cały tydzień nic nie robiła...

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wytłumaczeniem na jej lenistwo jest to, że ona pokazuje jedynie urywek ze wszystkich swoich czynności. Fanki oczywiście temu wtórują. Pytam więc, dlaczego nie widać efektów czynności, których nie pokazuje, jak np. odchwaszczony ogródek? Bo zakupy pokazywane non stop czy prawie codzienna relacja z picia kawy to wg mnie obowiązki nie są. 

Zauważyłem też, że czasem by podbić oglądalność wrzuca zrzutkę z siepomaga.pl. Żenujące na cudzym nieszczęściu budować zasięgi. I wątpię, by sama pomogła, skoro prosiła obcych ludzi o zbiórkę na spalony dom siostry.

Edytowano przez Bommie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, Mamitta napisał:

Może warto żeby taką Ankę miały, szybko by doceniły swoje synowe. Warto zwrócić uwagę, że ona mimo, że ma bardzo dużo wolnego czasu jest tak leniwa, że pokazując ten nazwijmy to ogródek nawet go nie ogarnie do nagrań. Nie nagra też filmu, który trwa kilkanaście minut max myślę mając na to tydzień, już nie mówiąc o nagrywaniu na zapas. Woli olać widzów i bez słowa wyjaśnienia przejść do porządku dziennego. Przecież ona nagrywa gotowanie, sprzątanie i tego rodzaju czynności, czy to oznacza, że przez cały tydzień nic nie robiła...

Toteż właśnie 👍 tylko niektórym nie przetłumaczysz. Sama kiedyś jeszcze na początku oglądania jej, kiedy miałam inne zdanie o niej i byłam "trochę" młodsza, wkręcałam sobie, że czemu ja tak nie potrafię skoro ona może? Skoro ona daje rade samodzielnie (😆) ogarnąć dom, ugotować dwudaniowy obiad, zadbać (🤦‍♀️) o dzieci, jeszcze utrzymać porządek, pomóc mężowi i jeszcze w tym wszystkim zadbać o swój wygląd zewnetrzny, to czemu mi się to nie udaje? 

Pewne rzeczy nie były wtedy tak oczywiste jak teraz. Teraz widzę że to ona mi może buty czyścić, a nie na odwrót. Bo ja nie mam pomocy na każdym kroku. Mąż jezdzi w pięciodniowe trasy i wraca na weekendy i wtedy owszem mam mega pomoc. Ale w tygodniu troje dzieci w tym dwa maluchy, 160m dom, kot i zakupy są na mojej głowie. Do tego mieszkamy na wsi i cały czas jest coś do zrobienia, a jeszcze nieraz pomagamy moim rodzicom na gospodarstwie.  Tylko kurcze, nagrywać tego i wrzucać na yt jakoś mi się już nie chce😆😆

Ale naprawdę jak pomysle sobie, jak te emerytki (nie mówię że wszystkie, ale czesc na bank) tłuką do głowy swoim synowym, czemu one nie są "takie zaradne, obrotne, gospodarne i zadbane jak A., to mi się dwunastnica skręca w ósemki😰

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Bommie napisał:

Wytłumaczeniem na jej lenistwo jest to, że ona pokazuje jedynie urywek ze wszystkich swoich czynności. Fanki oczywiście temu wtórują. Pytam więc, dlaczego nie widać efektów czynności, których nie pokazuje, jak np. odchwaszczony ogródek? Bo zakupy pokazywane non stop czy prawie codzienna relacja z picia kawy to wg mnie obowiązki nie są. 

Zauważyłem też, że czasem by podbić oglądalność wrzuca zrzutkę z siepomaga.pl. Żenujące na cudzym nieszczęściu budować zasięgi. I wątpię, by sama pomogła, skoro prosiła obcych ludzi o zbiórkę na spalony dom siostry.

Yhm, bardzo ciekawe w kontekście jej relacji lub fragmentu filmu, tzn. podchodzi do dość świeżego ogródka żeby go pokazać i wyrywa kilka chwastów mówiąc już nie mogę na to patrzeć, po czym ogródek jest cały zarośnięty xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Anka91 napisał:

Toteż właśnie 👍 tylko niektórym nie przetłumaczysz. Sama kiedyś jeszcze na początku oglądania jej, kiedy miałam inne zdanie o niej i byłam "trochę" młodsza, wkręcałam sobie, że czemu ja tak nie potrafię skoro ona może? Skoro ona daje rade samodzielnie (😆) ogarnąć dom, ugotować dwudaniowy obiad, zadbać (🤦‍♀️) o dzieci, jeszcze utrzymać porządek, pomóc mężowi i jeszcze w tym wszystkim zadbać o swój wygląd zewnetrzny, to czemu mi się to nie udaje? 

Pewne rzeczy nie były wtedy tak oczywiste jak teraz. Teraz widzę że to ona mi może buty czyścić, a nie na odwrót. Bo ja nie mam pomocy na każdym kroku. Mąż jezdzi w pięciodniowe trasy i wraca na weekendy i wtedy owszem mam mega pomoc. Ale w tygodniu troje dzieci w tym dwa maluchy, 160m dom, kot i zakupy są na mojej głowie. Do tego mieszkamy na wsi i cały czas jest coś do zrobienia, a jeszcze nieraz pomagamy moim rodzicom na gospodarstwie.  Tylko kurcze, nagrywać tego i wrzucać na yt jakoś mi się już nie chce😆😆

Ale naprawdę jak pomysle sobie, jak te emerytki (nie mówię że wszystkie, ale czesc na bank) tłuką do głowy swoim synowym, czemu one nie są "takie zaradne, obrotne, gospodarne i zadbane jak A., to mi się dwunastnica skręca w ósemki😰

Prawdą jest, że tworzy nierealny obraz macierzyństwa i ogólnie prowadzenia domu. Pokazuje coś imponującego, a potem fanki chcą taką synową, bo okazuje się, że syn jednej z pań musi sobie sam ugotować, albo posprzątać, już nie mówiąc o zakupach czy opiece nad żoną, która też może zachorować, albo po prostu potrzebować chwili dla siebie.

Wiesz praca na gospodarstwie różnego typu (bo kiedyś pokazywała się też w biurze ogarniając dotacje chyba), pieczenie ciasteczek, dziecko, przetwory, zakupy wszelkie, bo w zasadzie dla całej rodziny wszystko, plus jakieś sklepy motoryzacyjne, nagrywanie filmów, relacje, ktoś napisał pomoc teściowej w jakimś komentarzu (ja nic o tym nie wiem), kot, prowadzenie sklepów, wydana książka, w międzyczasie budowa domu, wakacje, szkoła, sprzątanie, gotowanie i jeszcze zadbanie o siebie (bo paznokcie w zawalonym pracą dniu to też łatwa sprawa nie jest czy kilka godzin u fryzjera). Plus zawsze umalowana i ubrana (nie mój styl, ale chodzi mi o wygodne dresy do zadań specjalnych).

A potem okazuje się, że to, co ktoś pisał w komentarzu jest praktycznie prawdą, że jak zajęcie się dziećmi to do nagrań, bo inaczej te wszystkie czynności nie byłyby uwiecznione i ta perfekcyjna pani domu, wcale nie jest taka perfekcyjna jak siebie pokazuje. Ode mnie szacunek dla wszystkich rodziców, którzy bez pomocy, albo przy minimalnej pomocy są w stanie wykonać te wszystkie czynności bez motywatora w postaci nagrywania i wiecznego aplauzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znikające krytyczne komentarze i bany dla ich autorów na YT czy Insta, znikające wątki na Kafeterii to dla mnie niezbity dowód na to, że wszystko co jest pisane jest prawdą. Oni z kolei wymyślili sobie, że zapraszają wszystkich do swojego domu, zaś hejterzy wnoszą na butach g*wno, dlatego są wypraszani 🤦😂

Edytowano przez Bommie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem kto uwierzył, że ona wszystko sama ogarnia. Przecież na tych filmach widać jaka ona jest znudzona życiem do tego powolna jak żółw. Kiedy mówi i się rusza to można zasnąć. Żeby to wszystko mogla ogarnąć w tym swoim powolnym  tempie to jej doba by musiała trwać 48 h a nie 24.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, Etoile napisał:

Ja nie wiem kto uwierzył, że ona wszystko sama ogarnia. Przecież na tych filmach widać jaka ona jest znudzona życiem do tego powolna jak żółw. Kiedy mówi i się rusza to można zasnąć. Żeby to wszystko mogla ogarnąć w tym swoim powolnym  tempie to jej doba by musiała trwać 48 h a nie 24.

Oj tak, to jej ślimacze tempo to hit. Dlatego zaczyna obiad składający się z makaronu robić o 7:00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Bommie napisał:

Oj tak, to jej ślimacze tempo to hit. Dlatego zaczyna obiad składający się z makaronu robić o 7:00

Zanim ona skończy zdanie to 5 razy można zasnąć. Więc jak taka laska byłaby w stanie to wszystko ogarnąć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Etoile napisał:

Zanim ona skończy zdanie to 5 razy można zasnąć. Więc jak taka laska byłaby w stanie to wszystko ogarnąć. 

Do tego opowiada bez żadnych emocji, jak 6-latka recytująca wierszyk, słownictwo też ma ubogie.

Cóż, sztuka montażu. Ale żeby czynność z całego tygodnia zmieścić w 10-15 minutach, to rzeczywiście świadczy wyłącznie o nicnierobieniu, jak to już napisała Mamitta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Bommie napisał:

Znikające krytyczne komentarze i bany dla ich autorów na YT czy Insta, znikające wątki na Kafeterii to dla mnie niezbity dowód na to, że wszystko co jest pisane jest prawdą. Oni z kolei wymyślili sobie, że zapraszają wszystkich do swojego domu, zaś hejterzy wnoszą na butach g*wno, dlatego są wypraszani 🤦😂

Można sytuację odwrócić, jeśli ktoś wybił się w internecie ciężką pracą jest tam mile widziany, jeśli pójściem na skróty to moim zdaniem nie powinno być tam dla niego miejsca.

  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Etoile napisał:

Ja nie wiem kto uwierzył, że ona wszystko sama ogarnia. Przecież na tych filmach widać jaka ona jest znudzona życiem do tego powolna jak żółw. Kiedy mówi i się rusza to można zasnąć. Żeby to wszystko mogla ogarnąć w tym swoim powolnym  tempie to jej doba by musiała trwać 48 h a nie 24.

Oglądałam ją po rolniku, bo znam ich okolice, wtedy miała więcej energii. Teraz przypomniała o sobie kupując artykuły na pudelku i faktycznie jakby coś robiła w zwolnionym tempie.

  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Mamitta napisał:

Jak myślicie, jak ma dużo wolnego czasu to sobie nas czasami czyta? 😉

A jak myślisz?😆 w końcu xwojego czasu wątki ostro leciały.

Choc z drugiej strony czy poza nagrywlami, zakupkami, kosmetyczkami itp ona ma aż tyle czasu...?🙊

Edytowano przez Anka91

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Mamitta napisał:

Jak myślicie, jak ma dużo wolnego czasu to sobie nas czasami czyta? 😉

Oczywiście, że tak. 

Poza tym ja cały czas jestem zdania, że osoba naprawdę zapracowana nie ma czasu na nagrywanie wszystkiego, co robi. Tu ewidentnie widać, że panience się nudzi, ma za dużo wolnego czasu lub jest leniwa, przez co wykupuje o sobie artykuły na portalach plotkarskich i wyszukuje o sobie wątki na Kafeterii, by móc je usuwać. To samo z komentarzami na SM.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też myślę, że czyta, właściwie sądzę, że czas wolny spędza na kasowaniu i blokowaniu parząc na reżim jaki tam panuje.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Mamitta napisał:

Ja też myślę, że czyta, właściwie sądzę, że czas wolny spędza na kasowaniu i blokowaniu parząc na reżim jaki tam panuje.

Dokładnie! Ona ma bzika na punkcie tego, co myślą o niej inni, zwłaszcza hejterzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Mamitta napisał:

Oglądałam ją po rolniku, bo znam ich okolice, wtedy miała więcej energii. Teraz przypomniała o sobie kupując artykuły na pudelku i faktycznie jakby coś robiła w zwolnionym tempie.

Znasz ich okolice? To może spotkałaś ich kiedyś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale było to bardzo dawno, gdy wydała książkę i przywieźli kartony z paczkami na pocztę. Fakt, że wtedy nie było wokół nich tylu kontrowersji i wygląd nie różnił się w internecie od tego w rzeczywistości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Mamitta napisał:

Tak, ale było to bardzo dawno, gdy wydała książkę i przywieźli kartony z paczkami na pocztę. Fakt, że wtedy nie było wokół nich tylu kontrowersji i wygląd nie różnił się w internecie od tego w rzeczywistości.

Teraz sodówka uderzyła do pustej głowy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Bommie napisał:

Teraz sodówka uderzyła do pustej głowy 

Zacytuję klasykę... Kiedyś była tylko matkom, żonom czy kucharkom. Teraz już jest influencerkom 🤷

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Mamitta napisał:

Zacytuję klasykę... Kiedyś była tylko matkom, żonom czy kucharkom. Teraz już jest influencerkom 🤷

Ej, to mój tekst 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Mamitta napisał:

Nie gniewaj się. Pożyczyłam na chwilę, już oddaję ❤️ 

Nie gniewam się, absolutnie! Nie sądziłam, że będzie taki popularny😎

Oryginał: kiedyś była biednOM przedszkolankOM, teraz jest mamOM, żonOM, gospodyniOM domowOM i influencerkOM.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×